tk - 0,00 €

OstroVit PQQ 60vcaps


See on esmaklassiline toidulisand, mis sisaldab ainult pürrolokinoliinkinooni dinaatriumsoola. Lisand on saadaval taimetoidukapslite kujul ja sobib ideaalselt neile, kes hindavad toidulisandit just sellisel kujul. Seega, kui otsite minimaalse koostisega, kuid maksimaalse PQQ-doosiga toodet, siis võtke meie OstroVit PQQ 60 kapslid VEGE versioonis!

Saadavus: Laost otsas14,50 €

Mis on PQQ – pürrolokinoliinkinooni dinaatriumisool – ja millal tasub seda täiendada?

Pürrolokinoliinkinooni dinaatriumsool on punakaspruun pulber, mida toodab geneetiliselt muundamata bakter Hyphomicrobium denitrificans tüvi CK-275. Seda leidub looduslikult ka mullas, toidus ja rinnapiimas. PQQ on võimas antioksüdant – neutraliseerib vabu radikaale. See toimib ka kofaktorina, võimaldades spetsiifilisi keemilisi reaktsioone katalüüsides paljude ensüümide toimet meie kehas. Teadaolevalt toetab see ka mitokondrite tööd, kus toodetakse energiat kõigi meie keha rakkude toiteks.

Kasutamisjuhend

Tarbige 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Inulin, capsule shell (filling agent: hydroxypropyl methyl cellulose), PQQ (pyrroloquinoline quinone disodium salt), anti-caking agent: magnesium salts of fatty acids.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review