tk - 0,00 €

OstroVit ZMAdvanced 160g Apple & Pear


OstroVit ZMAdvanced 160 g on kvaliteetne pulbriline toidulisand hõrgu õuna- ja pirni maitsega. Valem on kuni kuue toimeaine kompleks – tsingi ja magneesiumi kompleks kombineerituna D-asparagiinhappe, Ashwagandha juure ekstrakti, melatoniini ja B6-vitamiiniga. See on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga koostisainetega kõigile füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes hoolivad iga päev korralikust taastumis- ja puhkuseprotsessist.

Saadavus: Laos

11,90 €
Kogus:

OstroVit ZMAdvanced – igakülgne toidulisand

TRIPLE MAGNESIUMi kompleks (karbonaat, tsitraat, magneesiumlaktaat) – Magneesium on keemiline element sümboliga Mg. See on mineraal, mida leidub inimkehas märkimisväärses koguses, mistõttu on see klassifitseeritud makrotoitaineteks. Kehas sisalduv element talletub peamiselt luudes ja lihastes. Magneesiumi toiteallikateks peetakse täistera teraviljatooteid, aga ka seemneid ja pähkleid. OstroVit preparaadis kasutatakse samaaegselt karbonaati, tsitraati ja magneesiumlaktaati, mis mõjutab positiivselt toote kvaliteeti ning omastatavust ja biosaadavust.

TRIPLE ZINCi kompleks (glükonaat, pikolaat, tsinktsitraat) - Tsink on keemiline element sümboliga Zn. Tegemist on mikroelemendiks liigitatud mineraalkomponendiga, mida inimorganismis esineb eelkõige skeletilihastes ja luudes ning väiksemates kogustes ka ajus, kõhunäärmes või maksas. Tegemist on ainega, mida leidub paljudes erinevates toiduainetes ja mille peamisteks tsingiallikateks peetakse punast liha, linnuliha, kuivatatud kaunvilju, pähkleid ja täistera teraviljatooteid. OstroVit preparaadis kasutatakse tsinkglükonaati, pikolinaati ja tsinktsitraati, st ühendi vorme, mis eristuvad kõrge biosaadavuse poolest, mis mõjutab positiivselt toidulisandite efektiivsust ja suurendab väärtuslike koostisosade imendumist organismis.

D-asparagiinhape - DAA - endogeenne aminohape, toodetakse inimkehas peamiselt hüpofüüsis ja hüpotalamuses. D-asparagiinhapet leidub ka toidus - Ühendit leidub peamiselt loomsetes saadustes, kuid ebaolulises koguses on aineid ka sparglis, avokaados või kaerahelves.

Ashwagandha juureekstrakt KSM-66 – Ööküllaste sugukonda kuuluva taime juure ekstrakt, mida kutsutakse ka withania somnifera’ks või talviseks kirsiks. Tegemist on peamiselt Ayurveda meditsiinis kasutatava ainega, mis on klassifitseeritud adaptogeeniks. Värsket ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne spetsiifiline lõhn ja toimeainete rikkus - See on eelkõige withanoliidide allikas, mille sisaldus on OstroViti valmistamisel kasutatav standardiseeritud taimeekstrakt.

B6-vitamiin – püridoksiin – B-vitamiinide hulka kuuluv vees lahustuv komponent. Ühendit leidub eelkõige täistera teraviljatoodetes, aga ka rupsis ja kuivatatud kaunviljade seemnetes.

Melatoniin – inimkehas looduslikult esinev hormoon. Ainet toodab kesknärvisüsteemis käbinääre, mis on üks sisesekretsiooninäärmetest ja on trüptofaani derivaat. Melatoniini süntees ja sekretsioon organismis suurendab pimedust, valgus aga pärsib protsesside kulgu. Organismi loomulik hormooni tootmine algab pärast päikeseloojangut ja toimub kõige intensiivsemalt keset ööd, kella kahe ja nelja vahel.

Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 3,5 g (1/2 lusikatäit) 100 ml vees või mahlas. Võtke üks portsjon päevas. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 45

Serving size: 3,5 g

bodyvision.ee

Ingredients: Magnesium salts of citric acid (magnesium), D-aspartic acid (D.A.A.), acidity regulator: citric acid; Chicory inulin (prebiotic), magnesium lactate (magnesium), magnesium carbonate (magnesium), ashwagandha root extract (Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha® standardized on 5 % of withanolides, flavourings, zinc gluconate (zinc), zinc picolinate (zinc), pyridoxal 5’-phosphate P-5-P (vitamin B6), zinc citrate (zinc), sweetener: sucralose; colour: carotenes; melatonin.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review