TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Siberian Ginseng 120vtabs


OstroVit Siberian Ginseng on tabletivorm, mis sisaldab Siberi ženšenni ekstrakti (Eleutherococcus senticosus). See suurendab füüsilist ja vaimset efektiivsust. Lisaks toetab see õppimist ja protsesside meeldejätmist ning kaitseb keha stressitegurite eest. Inimesed, kes kasutavad ženšenni regulaarselt, tunnevad rohkem energiat. Sel põhjusel töötab see nõrkuse, väsimuse seisundis või taastumisprotsessis. Toodet soovitatakse neile, kes töötavad nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Saadavus: Laos

9,50 €
Kogus:

Eleutherococcus senticosus ehk lihtsalt Siberi ženšenn on adaptogeen, mida kasutatakse traditsiooniliselt Aasia riikides nagu Jaapan, Hiina ja Korea. Hiina traditsioonilise meditsiini kohaselt kasutati seda neeruprobleemide, põrna, üldise heaolu, energia suurenemise ja vaimse pinge leevendamiseks. Juur (kuhu kõik ühendid ja ained kogunevad) on helepruun ja magusa maitsega, mõrkja varjundiga. Adaptogeenset toimet näitav Siberi ženšenn toetab keha vastupanuvõimet stressile ja mitmesugustele traumaatilistele kogemustele, seda kasutatakse kurnatuse või ärevuse seisundis. Siberi ženšenn toetab kesknärvisüsteemi ja aitab taastada normaalseid neuroloogilisi funktsioone. Siberi ženšenn kiirendab reaktsiooniaega, parandab keskendumisvõimet, mälu, nägemist ja isegi kuulmismeelt. See võib alandada veresuhkrut, mistõttu on see kasulik ravimtaim II tüüpi diabeediga inimestele.

Eelised:

  • Omab kognitiivset tegevust
  • Tugevad adaptogeensed omadused
  • Võib vähendada veresuhkru taset
  • Aitab säilitada õiget kaalu
  • Näitab meeste libiido ja seksuaalse jõudluse paranemist
  • Parandab ja reguleerib aju tööd

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 120

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Siberian ginseng root extract (Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim) standardized on 1.2% of eleutherosides, bulking agent: microcrystalline cellulose; anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review