tk - 0,00 €

OstroVit Chaga Extract 50g


OstroVit Chaga Extract on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab 40% polüsahhariidideni standarditud chaga seene ekstrakti. See on lihtsa koostisega preparaat, mis ei sisalda tarbetuid lisandeid, mis on saadaval mugavas pulbri kujul. Seda toodet soovitatakse inimestele, kes hoolivad oma igapäevase menüü täiendamisest väärtuslike ühenditega.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Chaga – Inonotus obliquus – seeneliik, mis pärineb sugukonnast Hymenochaetaceae, tuntud ka kui chaga või kase polüpoor. Chaga kasvab peamiselt kaskedel, kuigi mõnikord võib kase polüpoori leida ka teistel lehtpuudel. Tšaga on parasiitseen, mis kasvab peamiselt Põhja-Hiinas ja Siberis. Kuna chagat eristab kõrge melaniinisisaldus, kasutatakse seda ka looduskosmeetika koostisosana.

OstroVit preparaadis kasutatav chaga seene ekstrakt on standarditud 40% polüsahhariidide tasemele, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab, et iga toote portsjon varustab keha suure hulga väärtuslike ühenditega.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 600 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 83

Serving size: 600 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Chaga mushroom extract (Inonotus obliquus) standardized on 40 % of polysaccharides.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review