tk - 0,00 €

OstroVit Echinacea VEGE 90caps


OstroVit Echinacea VEGE on looduslik toidulisand, mis on suletud vegankapslitesse, tänu millele saate hoolitseda oma immuunsuse ja hingamisteede korraliku toimimise eest. Kahe tüüpi ehhiaatsia ekstrakti - 4% polüfenoolide ja 4% sigurhappe sisaldusega ekstrakti - kombinatsioon tagab püsiva toimeainekoguse, mis tähendab, et preparaadi efektiivsus on alati sama.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Echinacea ehk lillakas käbiõis on kaunite lillade õitega ilutaim. Lisaks ainulaadsetele dekoratiivsetele väärtustele on sellel tugevad tervist edendavad omadused, tänu millele on tema populaarsus meie riigis tõusuteel. Käbiõie kasutamine madala immuunsusega aastaaegadel võib vähendada nakkusohtu. Taime toime põhineb fagotsütoosi stimuleerimisel, mille käigus immuunsüsteem hävitab baktereid ja viirusi.

Omadused:

  • IMMUUNSUSE TOETUS – tänu selliste aktiivsete ainete nagu flavonoidid, alkamiidid, polüsahhariidid ja fenoolhapped, sh sigurhape, on lilla käbiõis tõhusaks toeks külmetushaiguste vastu võitlemisel.
  • TAIMSETE LOODUSLIK JÕUD – OstroViti ehhiaatsia lilla ekstrakt on 100% taimne toode. See ei sisalda lisaaineid, mis võiksid toimeainete toimet häirida.
  • VEGANIVALEM – OstroVit Echinacea VEGE on toode, mida saavad edukalt kasutada taime- ja vegandieedil olevad inimesed. Nii toidulisand ise kui ka kapsli kest ei sisalda loomset päritolu koostisosi.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Echinacea extract (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardized on 4% of polyphenols, echinacea extract (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardized on 4% of chicoric acid, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review