tk - 0,00 €

OstroVit Chaga VEGE 60vcaps


OstroVit Chaga VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab 40% polüsahhariidide DER 20:1 standarditud chaga seene ekstrakti. See on vegan preparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslitena, mõeldud inimestele, kes soovivad täiendada oma dieeti looduslike väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

9,70 €
Kogus:

Chaga – Inonotus obliquus – seeneliik, mis pärineb sugukonnast Hymenochaetaceae, tuntud ka kui chaga või kase polüpoor. Chaga kasvab peamiselt kaskedel, kuigi mõnikord võib kase polüpoori leida ka teistel lehtpuudel. Tšaga on parasiitseen, mis kasvab peamiselt Põhja-Hiinas ja Siberis. Kuna chagat eristab kõrge melaniinisisaldus, kasutatakse seda ka looduskosmeetika koostisosana.

OstroVit preparaadis kasutatav chaga seene ekstrakt on standarditud 40% polüsahhariidide tasemele, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab, et iga toote portsjon varustab keha suure hulga väärtuslike ühenditega.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas enne sööki või söögi ajal.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Chaga mushroom extract (Inonotus obliquus) standardized to 40% of polysaccharides DER 20:1, capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review