tk - 0,00 €

OstroVit Galium Aparine VEGE 90caps


OstroVit Galium Aparine VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab Galium aparine ekstrakti. See on veganpreparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul. See on toode, mis on loodud inimestele, kes soovivad täiendada oma dieeti väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

10,90 €
Kogus:

Galium aparine – üheaastane taim Rubiaceae sugukonnast, mida tavaliselt peetakse umbrohuks. Galium aparine'i võib leida paljudes erinevates parasvöötme riikides. See on taim, mille eripäraks on jäigad ja konksus karvad, millega ta "kinnitub" teiste taimestiku esindajatega, moodustades raskesti hävitatavaid tihnikuid.

Galium apariin on iidsetest aegadest tuntud taim, mida oma rikkaliku koostise ja väärtuslike ühendite olemasolu tõttu kasutatakse tänapäevalgi väärtusliku lisandina igapäevases toidus.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Galium aparine extract (Galium aparine L.), coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review