TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Cordyceps VEGE 60vcaps


OstroVit Cordyceps VEGE on kõrge polüsahhariidide sisaldusega Hiina muskaatseene ekstraktil põhinev vegan toidulisand. Toidulisandi koostisainetel on adaptogeenne toime, st see toetab nii õigeid kohanemismehhanisme kui ka organismi vastupanuvõimet ja efektiivsust.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

Cordyceps sinensis on seeneliik, mida leidub Tiibeti platoo läheduses. Korditseps kasvab ainult mägede kõrgeimates kohtades teatud aastaaegadel, mis teeb selle hankimise suureks väljakutseks. Seeni on tiibeti rahvad kasutanud tuhandeid aastaid.

Korditseps võlgneb oma populaarsuse ainulaadsetele tervist toetavatele ja stimuleerivatele omadustele. Nuia regulaarne kasutamine hõlbustab keha kohanemist eksistentsi raskustega. Veelgi enam, seenel on põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused. See võib näiteks leevendada külmetushaiguste, hingamisteede või isegi põiepõletike sümptomeid. Korditsepsit peetakse looduslikuks energeetiliseks aineks.

Omadused:

  • LODUSLIK ENERGIAJOOK – korditsepsil on ergutavad omadused. Saate seda kasutada koos näiteks kohviga, tänu millele saate veelgi rohkem energiat juurde. Korditseps asendab tõhusalt magustatud energiajooke.
  • IMMUNITEETTE TOETUS – korditsepsi ekstrakt on ka loomulik viis immuunsuse toetamiseks.
  • SUUR KOGUS POLÜSHHARIIDE – üks toidulisandi kapsel sisaldab kuni 200 mg polüsahhariide – keerulisi suhkruid, mis täidavad palju erinevaid funktsioone, m.in on inimkeha põhilised ehitusplokid.
  • VEGANIVALEM – meie toidulisand on universaalne toode, mida saavad kasutada veganid ja taimetoitlased. Selle koostisest ei leia loomset päritolu aineid.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas enne sööki või söögi ajal.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Cordyceps mushroom extract (Cordyceps sinensis (Berk) Sacc.) standardized on 40% of polysaccharides DER 30:1, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review