tk - 0,00 €

OstroVit White Mulberry VEGE 60vcaps


OstroVit White Mulberry VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab valge mooruspuu lehtede ekstrakti, mis on standardiseeritud 1% 1-deoksünojirimütsiini (DNJ) sisaldusega. Tegemist on veganpreparaadiga, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslitena, mõeldud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist väärtusliku ühendiga täiendada.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

White Mulberry (Valge mooruspuu) – mooruspuu perekonda kuuluv lehtpuu. Tema kodumaa on Hiina, kuigi praegu võib seda taime leida ka teistes Aasia piirkondades, aga ka Aafrikas, Euroopas ja Ameerikas. Tegu on dekoratiivse funktsiooni täitva puuga, kuid aastaid on teda kasvatatud eelkõige seoses mooruspuu siidiussi aretamisega - sest valge mooruspuu lehed annavad toitu putukaröövikutele. Kuigi valge mooruspuu on kuulus oma magusate viljade poolest, sisaldavad just taime lehed enim väärtuslikke komponente – valge mooruspuu lehtedest leiab muuhulgas sisuühendit 1-desoksünojirimütsiini (DNJ). millest OstroVit preparaadis kasutatav taime ekstrakt on standardiseeritud, millel on positiivne mõju toidulisandi kvaliteedile.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas enne sööki.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: White mulberry leaf extract (Morus alba L.) standardized on 1% of 1-deoxynojirimycin (DNJ), coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review