tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin C + Hesperidin + Rutin 60caps


OstroVit C-vitamiin + Hesperidiin + Rutiin on toidulisand, mis on ainulaadne kombinatsioon L-askorbiinhappest, Jaapani pärliõie ekstraktist ja mõruapelsini puuviljaekstraktist. Tegemist on kergesti neelatavate kapslite kujul saadava preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes soovivad toetada organismi igapäevast tööd.

Saadavus: Laost otsas8,50 €

OstroVit C-vitamiin + hesperidiin + rutiin – väärtuslik toidulisand

C-vitamiin, mida nimetatakse ka askorbiinhappeks, on orgaaniline kemikaal ühend polühüdroksüülalkoholide rühmast. Tegemist on vees lahustuva vitamiiniga, mida eksogeense ainena tuleb organismi tarnida väljastpoolt – toiduga või toidulisandite kujul, mis on tingitud sellest, et inimkeha ei ole võimeline sünteesima. ühend omaette. C-vitamiini leidub eelkõige värsketes juur- ja puuviljades – Ainet leidub mustas sõstras, maasikas, kiivis, aga ka paprikas, rooskapsas ja kapsas.

Hesperidiin – flavonoididena klassifitseeritud orgaaniline keemiline ühend, mida kunagi nimetati P2-vitamiiniks. See on aine, mida leidub kõige suuremates kogustes tsitrusviljades – nii tsitrusviljade seemnes, viljalihas kui ka koores.

Rutiin – orgaaniline keemiline ühend flavonoidglükosiidide rühmast. See on looduslikku päritolu aine, mida toodavad taimed. Enamasti saadakse rutiini jaapani pärlipuu õitest või tatraürdist, kuigi see on esimene kord, kui ühend eraldatakse aed-rue'st, millele see oma nime võlgneb.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: L-ascorbic acid (vitamin C), coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose), bitter orange fruit extract standardized on 60% of hesperidin, japanese pearl flower extract standardized on 95% of rutin.

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review