tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin C 1000mg 120caps


OstroViti C-vitamiin varustab organismi 1000 mg askorbiinhappega. Sisalduvad koostisosad tugevdavad kaitsebarjääri ja toetavad seda võitluses mikroorganismide ja viiruste vastu.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

C-vitamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub polühüdroksüalkoholide rühma. Tegemist on vees lahustuva ainega, mille liig eritub organismist uriini ja higiga. Inimorganism ei ole võimeline C-vitamiini ise sünteesima, mistõttu peetakse seda ühendit eksogeenseks koostisosaks, mis tuleb organismi viia koos igapäevase menüüga või toidulisandite kujul. Loomulikult leidub C-vitamiini toidus peamiselt värsketes köögiviljades ja puuviljades. Askorbiinhapet leidub acerolas, mustsõstras, apelsinides ja maasikates, aga ka lehtkapsas, rooskapsas, paprikas ja nuikapsas.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi õigele talitlusele ning toetab ka immuunsüsteemi õige talitluse säilitamist intensiivse füüsilise koormuse ajal ja pärast seda. Lisaks toetab L-askorbiinhape kollageeni nõuetekohast tootmist, et tagada veresoonte, luude, kõhrede ja igemete, aga ka hammaste ja naha optimaalne funktsioneerimine. Aine aitab kaasa ka korraliku energiavahetuse säilitamisele ja närvisüsteemi optimaalsele talitlusele. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning mis veelgi enam, toetab normaalsete psühholoogiliste funktsioonide säilimist ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Ühend toetab ka E-vitamiini redutseeritud vormi taastumist ja suurendab raua imendumist.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 120

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: L-ascorbic acid (vit. C), coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review