tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin K2 200 Natto MK-7 90tabs


OstroVit Vitamiin K2 200 Natto MK-7 on kvaliteetne toidulisand, mis on nattost saadud K2-vitamiini allikas kõrge biosaadavusega menakinoon-7 MK-7 kujul. See on kergesti neelatavate tablettide kujul preparaat, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad täiendada oma igapäevast toitumist väärtusliku ühendiga.

Saadavus: Laos

10,90 €
Kogus:

OstroVit Vitamiin K2 200 Natto MK-7 – väärtuslik K2-vitamiini allikas

K2-vitamiin, mida nimetatakse menakinooniks, on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud rasva- lahustuv vitamiin. K2-vitamiin ladestub inimkehas peamiselt maksas. Seda võivad toota seedetraktis leiduvad bakterid, mis tarnitakse organismi toiduga (seda võib leida nii taimsetest kui loomsetest saadustest), aga ka toidulisandite kujul.

OstroVit preparaadis kasutatav vitamiin K2 pärineb nattost, mis on Bacillus subtilis bakteri poolt fermenteeritud sojaubadest. Ühend on saadaval menakinoon-7 MK-7 kujul, st inimorganismi kõige paremini omastataval kujul, mis mõjutab positiivselt toidulisandi imendumist ja kvaliteeti.

Omadused:

  • Toidulisandis kasutatav K-vitamiin aitab kaasa õigele vere hüübimisele ja aitab säilitada terveid luid.

TÄHELEPANU! Toodet ei tohi tarbida inimesed, kes võtavad K-vitamiini antagoniste (nagu varfariin ja atsenokumarool) sisaldavaid antikoagulante.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Filling agent: microcrystalline cellulose, starch, menaquinone-7 MK-7 (vitamin K) derived from Bacillus subtilis natto (soy), anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review