tk - 0,00 €

OstroVit Selenium 220tabs


OstroVit Selen on toidulisand, mis on L-selenometioniini aktiivses vormis seleeni allikas. Seleen on mikroelement, mis mõjutab peaaegu kogu organismi nõuetekohast toimimist. See aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Seleen aitab kaasa kilpnäärme nõuetekohasele toimimisele. Samuti aitab see hoida teie juukseid ja küüsi tervena. Aitab kaasa spermatogeneesi õigele kulgemisele.

Saadavus: Laos

6,50 €
Kogus:

Seleen on meie keha jaoks oluline mineraalaine. See esineb nii orgaanilises kui ka anorgaanilises vormis. Organismis mängib seleen hindamatut rolli – see on hädavajalik ensüümide õigeks toimimiseks, aitab eemaldada vabu radikaale ning kaitseb rakke ja punaseid vereliblesid nende toksilise toime eest. Aitab säilitada terveid juukseid, küüsi, reguleerib immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist, vastutab terve kilpnäärme eest ja isegi spermatogeneesi õige kulgemise eest.

Omadused:

  • Seleen aitab kaasa spermatogeneesi õigele kulgemisele
  • Aidake säilitada terved juuksed, küüned ja jume
  • Võib aidata kaasa immuunsüsteemi nõuetekohase toimimise reguleerimisele
  • Toetage ensüümide nõuetekohast toimimist
  • Vastab kilpnäärme tervisliku töö eest
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 220

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, L-selenomethionine (selenium), anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review