tk - 0,00 €

OstroVit Quatro Mushroom Blend VEGE 100g


OstroVit Quatro Mushroom Blend Vege on ainulaadne kombinatsioon nelja erineva seene ekstraktidest - reishi, lõvilakas, korditseps ja chaga. Tegemist on mugava pulbri kujul saadaoleva preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes hoolivad oma dieedi täiendamisest looduslike väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

10,50 €
Kogus:

Reishi – Ganoderma lucidum – Aasiast pärit seeneliik, mis kuulub sugukonda Polyporaceae. Seda tuntakse ka kui reishi ja Poolas nimetatakse seda ka lakitud krohvseeneks, mis viitab seene läikivale pinnale. Reishi kasvab peamiselt lehtpuuliikidel ja tavaliselt võib seda leida surnud taimeosadel. Mõrkja maitse tõttu peetakse teda mittesöödavaks seeneliigiks, kuid tänu aktiivsete ainete rohkusele kasutatakse seda toidulisandite koostisosana.

Lion's mane - Hericium erinaceus - Aasia seente liik hericiaceae sugukonnast. See on söödav seen, mida leidub tavaliselt lehtmetsades, kasvades peamiselt nõrkadel, vanadel või surnud puudel. Tegemist on tootega, mis paistab silma oma eripärase välimuse poolest – on ju sellele põhjusega viidatud kui lõvilakale, aga ka ainulaadse aroomiga, mis meenutab mereandide maitset.

Cordyceps - Cordyceps sinensis - parasiitseente liik, mis kuulub sugukonda Ophiocordycipitaceae. Looduslikult esineb seda Tiibeti platool, mägede kõrgeimates kohtades, u. 3-4 tuhat meetrit üle merepinna. Kasvuks ja arenguks kasutab korditseps perekonna Thitarodes röövikuid, mis asuvad tavaliselt mitu sentimeetrit maa all. Vastsetest toitaineid ammutav seeneniidistik liigub maapinna poole ja kasvatab sealt välja viljataime, mis meenutab väikest kellakellakest. Korditsepsi eristab kergelt mõrkjas maitse ja liha lõhn. Korditsepsi seened on rikkalik bioloogiliselt aktiivsete ainete allikas – seen sisaldab muuhulgas nukleotiide, aminohappeid ja polüsahhariide, mille tõttu kasutatakse korditsepsit sageli toidulisandite komponendina.

Chaga - Inonotus obliquus - seeneliik Hymenochaetaceae sugukonnast, tuntud ka kui chaga või kase polüpoor, mis tuleneb sellest, et chaga kasvab peamiselt kaskedel, kuigi mõnikord esineb ka teistel lehtpuuliikidel. See on parasiitseen, mis kasvab peamiselt Põhja-Hiinas ja Siberis. Seda on traditsioonilises rahvameditsiinis hinnatud juba sadu aastaid tänu bioloogiliselt aktiivsete ainete rohkusele.

OstroVit preparaadis kasutatavad Aasia seente ekstraktid on standarditud kindla polüsahhariidisisalduse suhtes, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab toote igas portsjonis sama ainete koguse.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 540 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 185

Serving size: 540 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Reishi mushroom extract (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardized on 40 % of polysaccharides, Lion’s mane extract (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardized on 30 % of polysaccharide, Cordyceps mushroom extract (Cordyceps sinensis (Berk) Sacc.) standardized on 40 % of polysaccharides, Chaga mushroom extract (Inonotus obliquus) standardized on 40 % of polysaccharides.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review