TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Quatro Mushroom Blend VEGE 100g


OstroVit Quatro Mushroom Blend Vege on ainulaadne kombinatsioon nelja erineva seene ekstraktidest - reishi, lõvilakk, korditseps ja chaga. Tegemist on mugava pulbri kujul saadaoleva preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes hoolivad oma dieedi täiendamisest looduslike väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

10,50 €
Kogus:

Taimne toidulisand seentest

OstroVit Quatro Mushroom Blend Vege on ainulaadne kombinatsioon nelja erineva seene ekstraktidest - reishi, lõvilakk, korditseps ja chaga. Tegemist on mugava pulbri kujul saadaoleva preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes hoolivad oma dieedi täiendamisest looduslike väärtuslike koostisosadega.

Nelja Aasia seente ekstraktide allikas - toidulisandi portsjon annab kehale 135 mg reishi seene ekstrakti, mis on standardiseeritud 40% polüsahhariidide sisaldusega, 135 mg lõvilaka ekstrakti, mis on standardiseeritud 30% polüsahhariididega, ja 135 mg korditsepsi seeni ekstrakt, mis on standardiseeritud 40% polüsahhariidideks ja 135 mg chaga seene ekstrakti, mis on standardiseeritud 40% polüsahhariidideks.

Reishi - Ganoderma lucidum - Aasiast pärit seeneliik, mis kuulub sugukonda Polyporaceae. Seda tuntakse ka kui reishi ja Poolas nimetatakse seda ka lakitud krohvseeneks, mis viitab seene läikivale pinnale. Reishi kasvab peamiselt lehtpuuliikidel ja tavaliselt võib seda leida surnud taimeosadel. Mõrkja maitse tõttu peetakse teda mittesöödavaks seeneliigiks, kuid tänu aktiivsete ainete rohkusele kasutatakse seda toidulisandite koostisosana.

Lõvilakk - Hericium erinaceus - Aasia seente liik hericiaceae perekonnast. See on söödav seen, mida leidub tavaliselt lehtmetsades, kasvades peamiselt nõrkadel, vanadel või surnud puudel. Tegemist on tootega, mis paistab silma oma eripärase välimuse poolest – on ju sellele põhjusega viidatud kui lõvilakale, aga ka ainulaadse aroomiga, mis meenutab mereandide maitset.

Korditseps – Cordyceps sinensis – parasiitseene liik, mis kuulub Ophiocordycipitaceae sugukonda. Looduslikult esineb seda Tiibeti platool, mägede kõrgeimates kohtades, u. 3-4 tuhat meetrit üle merepinna. Kasvuks ja arenguks kasutab korditseps perekonna Thitarodes röövikuid, mis asuvad tavaliselt mitu sentimeetrit maa all. Vastsetest toitaineid ammutav seeneniidistik liigub maapinna poole ja kasvatab sealt välja viljataime, mis meenutab väikest kellakellakest. Korditsepsi eristab kergelt mõrkjas maitse ja liha lõhn. Korditsepsi seened on rikkalik bioloogiliselt aktiivsete ainete allikas – seen sisaldab muuhulgas nukleotiide, aminohappeid ja polüsahhariide, mille tõttu kasutatakse korditsepsit sageli toidulisandite komponendina.

Chaga - Inonotus obliquus - seeneliik Hymenochaetaceae perekonnast, tuntud ka kui chaga või kase polüpoor, mis tuleneb sellest, et tšaga kasvab peamiselt kaskedel, kuigi mõnikord esineb ka teistel lehtpuuliikidel. See on parasiitseen, mis kasvab peamiselt Põhja-Hiinas ja Siberis. Seda on traditsioonilises rahvameditsiinis hinnatud juba sadu aastaid tänu bioloogiliselt aktiivsete ainete rohkusele.

OstroViti valmistamisel kasutatavad Aasia seente ekstraktid on standarditud kindla polüsahhariidisisalduse suhtes, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab toote igas portsjonis sama koguse aineid.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Kasutamine: võtke 1 portsjon – 540 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Allergeenihoiatus: toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Koostisosad: Reishi seene ekstrakt (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardiseeritud 40% polüsahhariidide suhtes, lõvilaka ekstrakt (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardiseeritud 30% polüsahhariidiga, Cordyceps seene ekstrakt (Cordyceps sinensis Berk) Sacc.) standardiseeritud 40% polüsahhariididel, Chaga seene ekstrakt (Inonotus obliquus) standardiseeritud 40% polüsahhariididel.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 540 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 185

Serving size: 540 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Reishi mushroom extract (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardized on 40 % of polysaccharides, Lion’s mane extract (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardized on 30 % of polysaccharide, Cordyceps mushroom extract (Cordyceps sinensis (Berk) Sacc.) standardized on 40 % of polysaccharides, Chaga mushroom extract (Inonotus obliquus) standardized on 40 % of polysaccharides.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review