tk - 0,00 €

OstroVit Post-Workout Formula 500g


OstroVit Post-Workout Formula on pulbertoidulisand, mis on välja töötatud spetsiaalselt sportlastele, kelle keha vajab pärast kurnavat treeningut korralikku taastumist ja korralikult valitud koostisosade toetamist. OstroVit Post-Workout on ainulaadne aminohapete, elektrolüütide, mineraalide ja vitamiinide valem, mis koos moodustavad tervikliku preparaadi, mis lühendab regeneratsioonikiirust, toetab anaboolseid protsesse ja on aluseks lihaskiudude taastamisel. OstroVit Post-Workout Formula on seda tüüpi toodete seas absoluutne lemmik!

Saadavus: Laos

19,90 €
19,90 €
Kogus:

OstroVit Post-Workout Formula – põhjalik treeningjärgne valem. Kindlasti teate sügava uimastuse tunnet pärast treeningut, lihasvalu, mis on põhjustatud hilinenud lihasvalu sündroomist, käte värisemist, arusaamatust olukord, milles te olete, ja meele täielik ebakorrapärasus. Pärast rasket pingutust ja kesknärvisüsteemi täielikku kasutamist takistab seda tüüpi seisund mõnikord täielikult treenimast. Kuulus "valus" pärast mõrvarlikku jalatreeningut jätkub "igavikku" ja trenn ei tee ennast ära. Tõestatud retsept on taastumine ja puhkus, kuid juhtub ka, et see kestab kaua. OstroVit Post-Workout Formula on toidulisand, mis loodi usaldusväärsete uuringute põhjal, et viia teid järgmise treeninguni, mis on täis jõudu ja elujõudu.

Lisand sisaldab koostist:

 • Aminohapped – BCAA (L-leutsiin, L-valiin ja L-isoleutsiin), L-glutamiin ja L-glütsiin
 • Mittevalgulised aminohapped – L-tsitrulliin, tauriin ja beeta-alaniin
 • Kreatiin – kreatiinmonohüdraat ja kreatiinmalaat
 • Ja vitamiinid ja mineraalid, mis moodustavad spetsiaalse elektrolüütide valemi: C-vitamiin, kaalium, naatrium ja magneesium

Kõigil ülaltoodud ainetel on ainulaadsed taastavad ja toitvad omadused ning need koos loovad teile tõelise parandusvalemi, nii et te ei pea muretsema, et järgmine treening jääb sajaprotsendiliselt tegemata!

Omadused:

 • Meie keha lihaskoe kiudude regenereerimine ja rekonstrueerimine
 • Treeningujärgsete anaboolsete protsesside maksimeerimine
 • Treeningujärgse väsimuse ja väsimuse vähendamine
 • Valem, mis toidab, niisutab ja annab vajaliku hulga elektrolüüte
 • Treeningu ajal sünteesitud mittevajalike metaboliitide tõhus "detoks"
 • Vajalikud treeningjärgsed elemendid on koondatud ühte kõikehõlmavasse valemisse!
 • Lühem regenereerimisaeg
 • See on esimene treeningjärgne samm, mis valmistab teid ette järgmiseks treeningu õnnestumiseks!

Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 20 g (2,5 lusikatäit) 300–350 ml vees või mahlas šeikeris. Võtke üks portsjon päevas pärast füüsilist pingutust.

Koostis

Product capacity: 500g

Servings per container: 25

1 serving: 20 g

bodyvision.ee

Ingredients: Maltodextrin, branched-chain amino acids BCAA (l-leucine, l-valine, l-isoleucine), citrulline malate, L-glutamine, creatine monohydrate, tri-creatine malate, taurine, glycine, potassium citrate (potassium), beta-alanine, L-ascorbic acid (vitamin C), sodium chloride (sodium), aroma, magnesium salts of citric acid - magnesium citrate (magnesium), acidity regulator: citric acid; beet juice concentrate in powder, sweetener: sucralose; colour: carotenes; sweetener: acesulfame K.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review