tk - 0,00 €

OstroVit Creatine HCL 300g


OstroVit Creatine HCl pulbrina (Maitse: must sõstar kirsiga) on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinvesinikkloriidi allikas. See on kreatiini molekuli ja vesinikkloriidhappe kombinatsioon. Suurepärane pakkumine inimestele, kelle eesmärgiks on puhta lihasmassi kasvatamine, samuti keha jõu ja vastupidavuse suurendamine. Kõrge lahustuvus on selle vormi üks peamisi eeliseid teiste kreatiini vormide ees.

Saadavus: Laos

16,90 €
Kogus:

Kreatiin on orgaaniline keemiline ühend, mis esineb inimkehas loomulikult. Tavaliselt tarnitakse seda loomsete saadustega, nagu liha, munad või kala. Selle kasulik toime seisneb lihtsas mehhanismis, mis fosfokreatiini lagundamisel lihastes vabastab energiat kõrge energiaga ATP molekulide (adenosiintrifosfaadi) kujul. Hoolimata asjaolust, et kreatiini sisaldab ka toit, on ainus viis lihaseid 100% kreatiiniga küllastada, seda pidevalt täiendada.


Omadused:

  • Arvukad metaanalüüsid tõestavad, et selle võtmine suurendab meie jõudu ja treeningvastupidavust
  • Suurendades fosfokreatiini hulka lihastes, suurendab see meie energiapotentsiaali varusid.
  • Põhjustades lihasrakkudes veepeetust, loob see täiusliku anaboolse keskkonna – suuremad lihased
  • Võib tõhusalt parandada meie heaolu ja üldist rahulolu, mõjutades otse meie aju
  • Uuringud näitasid, et kreatiini tarbivad inimesed saavad lihaskoe kujul rohkem juurde kui inimesed, kes seda ei kasutanud.
  • Osaleb aktiivselt glükogeeni sünteesis
Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 5 g (3/4 lusikatäit) 300–350 ml vees loksutis. Treeningupäevadel tarbi üks portsjon päevas pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel tarbi üks portsjon päevas pärast ärkamist.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 5 g

bodyvision.ee

Ingredients: Creatine hydrochloride (HCl), maltodextrin, aromas, black carrot concentrate in powder, sweeteners: sucralose, acesulfame K.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review