tk - 0,00 €

OstroVit Collagen Jelly 350g


OstroVit Collagen Jelly on kollageenne madala kalorsusega tarretis ilma lisatud suhkruta, mis varustab keha väärtuslike mikroelementidega nagu A-vitamiin, C-vitamiin või E-vitamiin. See on I tüüpi merelise kollageeni allikas, mille struktuur sarnaneb inimese kollageeniga, mistõttu paistavad hüdrolüüsitud kalakollageeni peptiidid silma suure biosaadavuse poolest inimkehas. OstroVit Collagen Jelly on väärtuslik suupiste, mis on saadaval erinevate puuviljamaitsetega.

Saadavus: Laos

24,90 €
24,90 €
Kogus:

OstroVit Collagen Jelly – (eba)tavaline tarretis

Kollageen on üks peamisi keha ehitusvalke, mis on looduslik polümeer ja oluline komponent loomsete organismide rakkudevaheline aine.

Kuna loomulike vananemisprotsesside tulemusena kollageeni tase organismis vananedes väheneb, tasub ühendiga organismi varustada ka väljastpoolt – tekib kollageen, sh. loomade luudes või kõõlustes. Huvitav, kuid ebatavaline aineallikas on ka OstroVit Collagen Jelly. See on puuviljamagustoidu kujul toidulisand, mis varustab keha hüdrolüüsitud kalakollageeni peptiididega. Ühendi struktuur meenutab inimese kollageeni, mis muudab aine inimkehas hästi imenduvaks. Lisaks eristub I tüüpi mereline kollageen madalama molekulmassiga, mis mõjutab positiivselt selle imendumist. OstroVit Collagen Jelly on toode, mis on loodud innovatsioonijanulistele tarbijatele, kes ei saa keelata endale magusat ja puuviljast naudingut.

OstroVit kollageen želee toitained:

OstroVit kollageen želee on A-vitamiini allikas, mis aitab säilitada normaalset raua ainevahetust ja limaskestade õige seisundi säilitamine. Samuti aitab ühend säilitada tervet nahka ja toetab immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist.

Toidulisandist leiate ka C-vitamiini, mis aitab säilitada immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist intensiivse füüsilise koormuse ajal ja pärast seda, samuti aitab kaasa närvisüsteemi optimaalsele talitlusele. Mikroelement toetab kollageeni nõuetekohast tootmist, et tagada luude õige toimimine, samuti optimaalne nahafunktsioon.

Preparaadis sisalduv E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 16 g (2,5 lusikatäit) 200 ml kuumas vees kuni lahustumiseni. Jahuta ja jäta tarretis külmkappi tahenema.

Koostis

Net weight of product: 350 g

Servings per container: 21

Serving size: 16 g

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

INGREDIENTS: Fish collagen peptides (hydrolysed), pork gelatin, beet juice concentrate in powder, acidity regulator: citric acid; flavouring, sweeteners: sucralose, acesulfame K; L-ascorbic acid (vitamin C), DL-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E), retinyl acetate (vitamin A).

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review