tk - 0,00 €

OstroVit BCAAdvanced 450g


OstroVit BCAAdvanced on kvaliteetne pulbriline toidulisand, mis on saadaval neljas maitsvas puuviljamaitses. Valem on kompleksne kombinatsioon hargnenud ahelaga aminohapetest BCAA tsitrulliini, mineraalide ja vitamiiniga B6. See on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga koostisosadest kõigile füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes peavad oma igapäevast toitumist korralikult toetama muu hulgas aminohapete, elektrolüütide ja tsitrulliiniga.

Saadavus: Laos

19,90 €
19,90 €
Kogus:

Aminohapped ja elektrolüüdid sportlaste dieedis

Need on äärmiselt olulised toitained. Noh, igasuguse intensiivse füüsilise pingutuse korral puutub meie keha kokku aminohapete ja elektrolüütide loomuliku kadumisega, mis omakorda mõjutab otseselt meie lihaste tööd ja jõudlust. Aminohapped toetavad meie lihastele vajalikku energiatootmise protsessi ja hoiavad ära valgu kadu, mis on nende ehituskivi. Elektrolüüdid seevastu vastutavad suures osas hüdratatsiooni ja vee-elektrolüütide tasakaalu säilitamise eest meie rakkudes. Suurenenud kehalise aktiivsuse korral suureneb vajadus nende toitainete järele ning alati ei ole võimalik toiduga piisavas koguses tagada. Sellistel juhtudel tasub kaaluda täiendavat toidulisandit, võimaldades eelkõige sportlastel täiendada oma igapäevast toitumist asendamatute aminohapete ja mineraalainetega.

Omadused:

  • Magneesium – oluline mineraal meie toidus, vastutab muu hulgas elektrolüütide tasakaalu ja normaalse energiavahetuse eest. Lisaks osaleb see rakkude jagunemise protsessis ja toetab närvisüsteemi tööd, võimaldades tal säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone. Selle õige sisaldus toidus kaitseb meid väsimustunde ja väsimustunde eest ning mõjutab oluliselt meie lihaste tööd.
  • Kaalium – koos magneesiumiga toetab keha elektrolüütide tasakaalu. See säilitab piisava lihastoonuse. Suudab kontrollida vee kogust kehas ja reguleerida rõhku. Mõjub närvisüsteemi talitlusele.
  • Naatriumkloriid – on meie dieedi oluline komponent, mis vastutab muu hulgas elektrolüütide tasakaalu säilitamise ja meie rakkude piisava hüdratsiooni eest.
  • B6-vitamiin – toetab närvisüsteemi normaalset talitlust ja õigete psühholoogiliste funktsioonide säilitamist. See aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele. Lisaks osaleb see õiges energiavahetuses.
  • L-tsitrulliin – L-tsitrulliinmalaadi kujul – on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mittevalguliste aminohapete rühma. Tsitrulliin on aminohape, mis osaleb uurea tsüklis koos L-arginiini ja L-ornitiiniga. Selle toime põhineb peamiselt ATP sünteesi suurendamisel, vasodilatatsioonil ning piimhappe ja ammoniaagi kiiremal eemaldamisel. Seetõttu on toidulisandid mõeldud peamiselt füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes tunnevad muret treeningu vastupidavuse ja treeningujärgse taastumise toetamise pärast.
  • Aminohapped BCAA – Branched Chains Amino Acids – on hargnenud ahelaga aminohapped: leutsiin, valiin ja isoleutsiin. Neid ühendeid nimetatakse nii nende keemilise struktuuri pikendatud külgahela tõttu. Need kuuluvad asendamatute aminohapete rühma, s.o aminohapped, mis on meie toidus asendamatud, kuna meie keha ei suuda neid ise toota. Need on enamiku valkude sünteesi lahutamatu osa ja enam kui 30% meie lihastest koosnevad BCAA-dest.
  • L-glutamiin – see on orgaaniline keemiline ühend endogeensete aminohapete rühmast. Sellel on palju bioloogilisi funktsioone, näiteks lämmastiku transporter, mis toimib glutatiooni või nukleotiidide sünteesi eelkäijana. See on glükoneogeneesi protsessi üks substraate.
Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 15 g (2 lusikatäit) 200 ml vees. Treeningupäevadel võtke üks portsjon päevas enne või pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel võtke üks portsjon pärast ärkamist.

Koostis

Net weight of product: 400 g

Servings per container: 30

Serving size: 15 g

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

INGREDIENTS: BCAA branched-chain amino acids (L-leucine, L-valine, L-isoleucine, emulsifier: lecithins), L-glutamine, magnesium salts of citric acid (magnesium), L-citrulline malate, acidity regulator: citric acid; potassium citrate (potassium), inulin, sodium chloride (sodium, chloride), flavouring, beet juice concentrate in powder (1), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), color: carotenes (2); sweeteners: sucralose, acesulfame K.

Depending on the flavour of the product for ingredient used you see symbols (1-2) near the date of minimum durability.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review