tk - 0,00 €

OstroVit BCAA + Glutamine 200g


Soovides saavutada kiirelt ideaalset figuuri on sulle kasuks BCAA koos glutamiiniga, andes veelgi suurema efekti, kui kasutada neid kahte toidulisandit eraldi. Toodet on soovitatav kasutada inimesel, kes tahab suurendada lihasmassi ja jõudu, samal ajal vähendades keha rasva.

Saadavus: Laos

11,50 €
11,50 €
Kogus:

OstroVit BCAA + Glutamine on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud tippklassi toidulisand, mis koosneb kolmest hargnenud aminohappest, milleks on: leutsiin, valiin, isoleutsiin ja äärmiselt oluline glutamiin. Lisand ei sisalda tarbetuid klompe, täiteaineid ja muid lisaaineid ning selle mikroniseeritus on kõrgeimal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse ja suurepärase lahustuvuse tingisid tarbijate kõrged nõudmised.

Omadused:

  • Parandab lihaste valgusünteesi
  • Kiirendab taastumist pärast treeningut
  • Stimuleerib lihaskiudude tugevust
  • Vähendab katabolismi
Kasutamisjuhend

Segage 10g (2,5 mõõt topsi täit ) 100-150 ml vee või piimaga. Treening päevadel kaks korda päevas, üks kohe hommikul ja teine peale trenni. Treeningu vabal päeval üks kord päevas hommikul, kohe kui ärkad.

Koostis

Net weight of product: 200 g

Servings per container: 20

Serving size: 10 g

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

INGREDIENTS: L-glutamine, L-leucine, emulsifier - rapeseed lecithin, L-valine, L-isoleucine, acidity regulator - citric acid, flavors, sweeteners: sucralose, acesulfame K.

The dietary supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review