tk - 0,00 €

OstroVit BCAA 8:1:1 200g


OstroVit BCAA 8:1:1 on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud tippklassi preparaat, mis koosneb ainult kolmest hargnenud ahelaga aminohappest, leutsiinist, valiinist ja isoleutsiinist. Toote mikroniseerimine on kõige kõrgemal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse ja kõrge lahustuvuse tingisid kõrged tarbijate nõuded.

Saadavus: Laos

9,90 €
9,90 €
Kogus:

OstroVit BCAA 8:1:1 on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud tippklassi preparaat, mis koosneb ainult kolmest hargnenud ahelaga aminohappest, leutsiinist, valiinist ja isoleutsiinist. Toote mikroniseerimine on kõige kõrgemal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse ja kõrge lahustuvuse tingisid kõrged tarbijate nõuded.

 • 200g BCAA pakendis
 • toode sisaldab 40 portsjonit
 • pole tarbetuid täiteaineid
 • aminohapete suhe 8:1:1 (leutsiin, valiin, isoleutsiin)
 • kõrge leutsiini sisaldus tootes

BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) on hargnenud ahelaga aminohapped: leutsiin, valiin ja isoleutsiin. Need ühendid on saanud selle nime oma keemilise struktuuri pikendatud külgahela tõttu. Need kuuluvad eksogeensete aminohapete rühma ja on meie toidus hädavajalikud, kuna meie keha ei suuda neid sünteesida. Need on valkude sünteesi lahutamatu element ja üle 30% meie lihastest koosneb BCAA-dest.

Kahtlemata on meie dieedis olevad BCAA-d olulised mitte ainult tervise, vaid ka lihaste ülesehituse jaoks, taastuvad pärast rasket treeningut ja vähendavad keha rasva.

 • Aitab suurendada lihaste vastupidavust.
 • BCAA kasutamise ajal suureneb lipolüüs, st suureneb rasvhapete oksüdeerumine - ideaalne lisand keharasva vähendamiseks.
 • BCAA lisamine vähendab treeningujärgset füüsilist ja vaimset väsimust.
 • Paljud uuringud viitavad ühehäälselt antikataboolsele toimele (et neutraliseerida valkude lagunemist lihaskoes).
 • BCAA kasutamine energiaallikana - saate säästa lihaste glükogeeni.
 • Neurotransmitterite tööd reguleerivad protsessid on tõestatud.
Kasutamisjuhend

Lisage 5 g (1,5 kulbi) 100-150 ml vees või mahlas.

Treeningpäevadel sööge üks portsjon päevas enne või pärast treeningut. Treeninguvälistel päevadel söö pärast ärkamist üks portsjon.

Koostis

Net weight of product: 200 g

Servings per container: 40

Serving size: 5 g

Nutrition Facts (Natural):

bodyvision.ee

Nutrition Facts (Lemon, orange):

bodyvision.ee

INGREDIENTS (Natural): L-leucine, L-valine, L-isoleucine

INGREDIENTS (Lemon, orange): L-leucine, emulsifier - rapeseed lecithin, L-valine, L-isoleucine, acidity regulator - citric acid, flavors, sweeteners: sucralose, acesulfame K.

The dietary supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review