tk - 0,00 €

OstroVit Glutamine 300g


Glutamiin (L-Glutamiin) - on levinuim aminohape lihastes. Moodustab üle 60% lihaste aminohapetest. L-glutamiin mängib väga olulist rolli valkude metabolismis.

Saadavus: Laos

12,30 €
12,30 €
Kogus:

OstroVit Glutamiin on toidulisand, kõrge kvaliteediga väärtulisku aminohappe L-glutamiini allikas. L-glutamiin stimuleerib valgusünteesi lihastes, vähendab lihaste lagundamist ja kahjustusi treeningu ajal ning suurendab vastupidavust. Glutamiin tõstab tähelepanu ja keskendumisvõimet, tõhutsab ajutegevust ning parandab mälu. Glutamiin soodustab lihaste kiiremat taastumist.

Toidulisand on soovitatav inimestele, kes on süsiveskute vaesle dieedil, et leevendada dieediga kaasnevaid sümptomeid. Lisaks on glutamiin tugev antioksüdant, mis toetab immuunsüsteemi, kaitstes keha vabade radikaalide ja infektsioone kahjulike mõjude eest. Glutamiin vähendab magusaisu, mis aitab vähendada kehakaalu.

Omadused:

  • L-glutamiini lisamine on suurepärane idee lihaskoe tugevaks vähendamiseks, kuna see toimib meie rakkudele antikataboolselt
  • Tugevdab immuunsust ja taastumist pärast rasket füüsilist treeningut
  • Ideaalne vahend lihaste glükogeeni resünteesi parandamiseks
  • See toetab immuunsüsteemi ja soolestiku tööd
Kasutamisjuhend

Sega 5g (1 mõõtelusikas) pulbrit 100-150 ml vee või mahlaga. Tarbida 1-2 korda päevast olenevalt füüsilisest koormusest.

Koostis

Net weight of product: 300 g

Servings per container: 60

Serving size: 5 g

Nutrition Facts (Natural):

bodyvision.ee

Nutrition Facts (Lemon, orange):

bodyvision.ee

INGREDIENTS (Natural): L-glutamine

INGREDIENTS (Lemon, orange): L-glutamine, acidity regulator - citric acid, aroma, taurine, sweeteners: sucralose, acesulfame K; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

The dietary supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review