tk - 0,00 €

OstroVit Black Garlic VEGE 90vcaps


OstroVit Black Garlic on kääritatud musta küüslaugu ekstrakti baasil valmistatud toidulisand kapslites. Tootel on terve rida tervist edendavaid omadusi, mis osutuvad tugevamaks kui klassikalisel valgel küüslaugul.

Saadavus: Laos

10,90 €
Kogus:

Kuidas musta küüslauku valmistatakse ja kellele seda soovitasime?

Kuigi inimesed valivad tavaliselt klassikalise valge küüslaugu rikkaid toidulisandeid, pole must küüslauk midagi uut. See avastati tõenäoliselt umbes 5000 aastat tagasi Aasias. Must küüslauk on tegelikult kääritatud valge küüslauk. Tänapäeval toodetakse seda spetsiaalsetes kambrites kõrgel temperatuuril ja niiskuses. Asjaolu, et küüslauk muutub sellistes tingimustes pruuniks, on loomulik ja tuleneb aminohapete ja suhkrute ümberkorraldamisest.

Käärimise ajal kaotab must küüslauk oma loomuliku värvi, maitse ja aroomi ning omandab täiendavaid tervist edendavaid omadusi. Sellest saab rikkalik aminohapete allikas, mis võib mõjutada paljusid organismis toimuvaid protsesse.

Võrreldes valge küüslauguga on mustas küüslaugus sisalduvad toitained inimorganismis kergemini omastatavad. Kääritatud küüslaugus on ka kõrgem antioksüdantide kontsentratsioon, näiteks paar korda rohkem S-allüültsüsteiini (SAC).

Omadused:

  • Immuunsuse toetus – musta küüslaugu ekstraktil on positiivne mõju teie immuunsüsteemile. See toimib hästi nakkuste ennetamisel, eriti sügisel ja talvel.
  • Antioksidandi mõju – Toidulisand on rikas antioksüdantsete ühendite poolest, mis mitte ainult ei hoia ära põletikke, vaid võivad pärssida ka organismisiseste vananemisprotsesse.
  • Protsesside reguleerimine – Regulaarne musta küüslaugu tarbimine võib normaliseerida paljude süsteemide ja organite tööd. Lisand võib näiteks alandada vererõhku ja suhkrutaset.
  • Vegan valem – OstroVit Black Garlic toidulisand on vaba loomse päritoluga koostisosadest ning seetõttu võivad seda kasutada veganid ja taimetoitlased.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapslit) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Fermented black garlic extract (Allium Sativum L.) standardized on 0.1% S-allylcysteine (SAC), coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review