tk - 0,00 €

OstroVit Garlic 90caps


OstroVit Garlic on kvaliteetne toidulisand, mis on värsketest küüslaugumugulatest pärit lõhnatu õli allikas. Tegemist on kergesti neelatavate kapslite kujul saadava preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist täiendada looduslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

6,90 €
Kogus:

OstroVit Garlic – väärtuslik toidulisand.

Küüslauk – Allium sativum L. – mugultaim perekonnast Amaryllidaceae, mida tuntakse ja kasvatatakse kõikjal maailmas. Küüslauku on sajandeid kasutatud spetsiifilise väävlilõhnaga vürtsina, mille eraldumine põhjustab allitsiinina tuntud ühendit. Küüslaugu ebameeldiv aroom on kaitsemehhanism, mis kaitseb taime kahjurite ja putukate eest. Samas on allitsiin üks peamisi taimes leiduvaid toimeaineid, mis vastutab mitmete küüslaugu väärtuslike omaduste eest. Huvitaval kombel tekib küüslaugus allitsiin ainult selle pea kahjustuse tagajärjel. Seetõttu tuleb väärtusliku ühendi vabanemiseks lõigata või purustada taime nelk.

Toore küüslaugu söömist seostatakse ebameeldiva, eemaletõukava lõhnaga. Hea lahendus võib olla OstroVit preparaadi kasutamine, mis sisaldab küüslauku lõhnatu õli koostises, mis hõlbustab tarnimist ja tagab väärtuslike ühendite häireteta kohaletoimetamise organismi.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapslit) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Soybean oil, capsule shell: gelatin, humectant - glycerol, water; unscented garlic oil (Allium sativum L.) DER 500:1.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review