tk - 0,00 €

OstroVit Supreme Pure Phenylalanine 200g


OstroVit Fenüülalaniin on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab ainult ühte koostisosa – fenüülalaniini. Supreme pure on loodud kõige nõudlikumatele sportlastele, kes soovivad toote kõrget biosaadavust, lahustuvust, täiuslikku killustatust ja ennekõike vaba tarbetutest lisaainetest. Supreme Pure on sama essents, meistrite ühest koostisosast koosnev lisand. OstroVit keskendub kvaliteedile, farmaatsia mikroniseerimisele, minimalistlikule disainile ja soovitud tulemuste saavutamise tagatisele.

Saadavus: Laos

11,50 €
Kogus:

Fenüülalaniin – mis see on?

See on eksogeensete aminohapete rühma kuuluv orgaaniline ühend, mis tähendab, et me peame seda oma keha toiduga varustama sest meie kehal puudub võime seda ühendit sünteesida. See on üks põhilisi aminohappeid, mis on valgu loomuliku struktuuri peamine tuum. Fenüülalaniin on oluline meie närvisüsteemi nõuetekohaseks toimimiseks, teiste oluliste ühendite tootmiseks; hormoonid või neurotransmitterid. Seda võib leida kõrge valgusisaldusega toodetes, nagu liha, kala, munad ja piimatooted. Sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad treeningutel parandada oma kognitiivseid oskusi, tõsta keskendumisvõimet, keskenduda ja parandada meeleolu. Piisav toidulisand võib toetada protsesse, mis vastutavad kilpnäärme ja neerupealiste nõuetekohase toimimise eest. On alust väita, et see võib toetada kehakaalu langetamise protsessi, kuna see toetab isu reguleerimise protsesse ja nagu me teame, on kalorite tasakaal peamine element, mis vastutab meie keha kaalu muutmise eest.

Omadused:

  • Täiuslik toidulisand, mis aitab kontrollida teie isu
  • Aminohape, mis "ehitab" olulisi hormoone ja neurotransmittereid
  • Toetab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist
  • Võib toetada prokognitiivseid protsesse
  • Toetab meie keskendumist ja keskendumist
  • Fenüületüülamiini eelkäijana võib see lihtsalt parandada meie tuju

TÄHELEPANU! Toode on vähem lahustuv. See on tooraine loomulik omadus. Hea lahendus on segada toode vee või mahlaga, segades lahust õrnalt, või juua pulber otse vee või mahlaga.

Kasutamisjuhend

Soovitatav 500 mg portsjon (1 lusikas) segatakse 100–150 ml vees või mahlas. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml). Tarbi üks portsjon päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 400

Serving size: 500 mg

bodyvision.ee

Ingredients: L-phenylalanine

The product may contain milk (including lactose), soya, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review