tk - 0,00 €

OstroVit Lion's Mane VEGE 60vcaps


OstroVit Lion's Mane VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab lõvilaka ekstrakti, mis on standarditud 30% polüsahhariididega DER 30:1. Tegemist on veganpreparaadiga, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslitena, mõeldud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist väärtuslike ja looduslike koostisosadega täiendada.

Saadavus: Laos

9,50 €
Kogus:

Lion's Mane – Hericium erinaceus – Aasia seente liik Hericiaceae sugukonnast. See on söödav seen, mida leidub tavaliselt lehtmetsades, kasvades peamiselt nõrkadel, vanadel või surnud puudel. See on toode, mis paistab silma oma erilise välimuse poolest – seda nimetatakse põhjusega lõvilaaks. Lõvilakk meenutab rippuvaid 2–6 cm pikkuseid jääpurikaid, mis omandavad alguses valge, seejärel kollase ja pruunika värvuse. Seenel on ka ainulaadne aroom, mis sarnaneb mereandide maitsega. Preparaadis

OstroVit kasutati 30% polüsahhariidide sisaldusega standardiseeritud lõvilaka ekstrakti, mis annab kõrge väärtuslike komponentide sisalduse ja avaldab positiivset mõju toidulisandi kvaliteedile.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Lion’s mane extract (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardized on 30% of polysaccharide DER 30:1, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review