TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit KSM-66 Ashwagandha 120vtabs


OstroVit KSM-66 Ashwagandha on uuenduslik toidulisand, mis sisaldab patenteeritud Withania somnifera juureekstrakti – KSM-66. Ekstrakti iseloomustab kõrge biosaadavus ja efektiivsus, mida kinnitavad kliinilised uuringud.

Saadavus: Laos

18,50 €
Kogus:

Mis on ashwagandha?

India traditsioonilises meditsiinis kasutatav Withania somnifera, mida nimetatakse ka talviseks kirsiks või ashwagandhaks, esineb looduslikult subtroopilises kliimavööndis. Kuigi selle ainulaadsed omadused on tuntud juba aegade jooksul, sai ashwagandha Euroopas populaarseks alles hiljuti. Seda tänu teaduslikele ja kliinilistele uuringutele, mis tõestavad, et sellel on terapeutiline mõju.

Ashwagandha on adaptogeenne taim, mis tähendab, et see võib aidata kaasa organismi paremale kohanemisele ebasoodsate keskkonnatingimustega. Ekstrakt toimib kahel viisil – mõjutab vaimseid funktsioone ja inimorganismis toimuvaid füsioloogilisi protsesse.

Miks KSM-66?

KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Arvukad silmapaistvates akadeemilistes ja uurimiskeskustes tehtud laboratoorsed ja kliinilised testid on tõestanud, et KSM-66 võib inimorganismi mitmel viisil mõjutada. Ekstrakt on saadud ainult talvistest kirsijuurtest, millel on erinevate uuringute kohaselt tervist edendavad omadused. KSM-66 ekstrakt on saadud rohelise keemia põhimõtteid järgides, see tähendab keskkonnasõbralikul viisil, ilma keemiliste lahustite ja alkoholita.

OstroVit KSM-66 Ashwagandha sisaldab testitud Withania somnifera juure ekstrakti, mis on tõestanud:

 • Vähendada väsimust
 • Parandada mälu ja keskendumisvõimet
 • Parandada südame-hingamisteede funktsioone
 • Suurendada keha tugevust
 • Suurendada lihaste taastumist
 • Vähendada vabu radikaale
 • Parandada meeste ja naiste seksuaalseid võimeid

OstroVit KSM-66 Ashwagandha koostisainete omadused:

 • ADAPTOGEENNE MÕJU – Withania somnifera ekstrakt toetab organismi homöostaasi ja aitab kohaneda stressiga. See võib aidata vähendada hirmu, ärevust ja stressi.
 • KÕRGE BIOSAADAVUS – Uuringud on näidanud, et KSM-66 biosaadavus on kõrgem kui teised ashwagandha võrdlusekstraktid. Toode on saadud vastavalt rohelise keemia põhimõtetele.
 • KINNITATUD MÕJU – KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Kliinilised testid on tõestanud selle igakülgset mõju vaimsele elule ja füsioloogilistele protsessidele organismis.
 • ARVUTUD AUHINNAD – Withania somnifera ekstrakti KSM-66 on hinnanud sõltumatud eksperdid, kes on seda paljude aastate jooksul korduvalt silma paistnud, sealhulgas auhinnaga Parima taimse koostisosa Engredea 2013 ja auhinnaga kategoorias Taimetööstuse liider 2016 Etnofarmakoloogia Seltsi poolt.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1⁄2 tabletti) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 240

Serving size: 1⁄2 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Ashwagandha root extract (Withania somnifera L. Dunal) - ksm-66 ashwagandha standardized on 5 % of withanolides, bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review