tk - 0,00 €

OstroVit Ashwagandha Extract VEGE 100g


OstroVit Ashwagandha Extract toidulisand pulbri kujul on standardiseeritud 7,2% withanoliide, 1% alkaloidide ja 0,25% withaferin A jaoks. Väärtuslike toimeainete pidev sisaldus tagab toote tõhusa toime. Üks toidulisandi pakend sisaldab koguni 312 soovitatavat portsjonit, tänu millele on sellest piisav pikaajaliseks raviks.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

Ashwagandha on adaptogeen või aine, mis suudab meid kohandada muutuvate keskkonnatingimustega, mis mõjutavad negatiivselt meie neerupealisi (stressiolukorrad, kurnatusseisundid). Peamine tagajärg on eritatava kortisooli ehk stressihormooni suurenemine, mis on paraku meie igapäevase elustiili üha sagedasem külaline. Suhteliselt lühike ebakvaliteetne uni koos korduvate erutuste, raske, pingelise töö, igavese rotijooksu, monitori sinise valguse ja ülejäänud elektroonikaga meie kodudes kurnab neerupealisi väga ära. Uuringud näitavad, et isegi ashwagandha profülaktiline kasutamine võib vähendada stressihoromeenide taset kuni 25%!!! See on suurepärane tulemus.

Omadused:

  • Toetage vereringesüsteemi nõuetekohast toimimist
  • Aidake kaasa närvisüsteemi nõuetekohase toimimise säilitamisele
  • Aidake kaasa füüsilise efektiivsuse tõstmisele
  • Toetage mäletamisprotsesse
  • Aitab aeglustada keha vananemisprotsessi
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 320 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtelusikat (0,5 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 312

Serving size: 320mg

bodyvision.ee

Ingredients: Ashwagandha root extract (Withania somnifera (L.) Dunal) standardized on 7.2% of withanolides, 1% of alkaloids, 0.25% of withaferin A.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review