tk - 0,00 €

OstroVit Berberine 90vtabs


OstroVit Berberine on toidulisand tablettidena, mis sisaldavad berberiini ekstrakti. See on aine, mis pärineb Berberise perekonna taimedest. See kuulub alkaloidide rühma. Sellel on positiivne mõju soolestiku talitlusele ja soole limaskesta regulatsioonile. Berberiini saab kasutada suhkru ja insuliini ainevahetuse häirete korral kehas, kuna see mõjutab insuliini retseptorite koguse ja tundlikkuse suurenemist. Veelgi enam, see lükkab edasi keeruliste süsivesikute lagunemist lihtsateks suhkruteks, sealhulgas makrobiootikumide reguleerimise kaudu, stimuleerides SFA tarbimist. Berberiin jäljendab insuliini toimet, suurendades glükoosi omastamist, mistõttu seda nimetatakse insulomimeetikumiks.

Saadavus: Laost otsas8,50 €

Berberiinil on kasulik mõju kehakaalu langetamisel. See aitab suurendada adiponektiini (rasvkoe eritatava hormooni, mis mängib rolli insuliinitundlikkuse parandamisel) aktiivsust, mis põhjustab, et berberiin on toidulisand, mis toetab rasvkoe vähendamist - nii glükeemilise indeksi reguleerimise kui ka hormoonid, mida eritub rasvkoes. Pealegi mõjutab berberiin ka mälu. Seda saab kasutada kognitiivsete funktsioonide ja mälu parandamise vahendina, peamiselt kolinergiliste radade mõjutamise kaudu.

Eelised:

  • Aitab alandada veresuhkru taset
  • Mõjub positiivselt soolte tööle
  • On kasulik mõju kaalulangus
  • Toetab aju tööd (mälu, kontsentratsioon)
  • On põletikuvastane toime
  • Võib olla toeks võitluses depressiooni vastu
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas koos söögikordadega.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Berberis root extract (Berberis aristata DC.) standardized on 2% berberine, bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: calcium phosphates, silicon dioxide, magnesium salts of fatty acids.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review