tk - 0,00 €

OstroVit Ashwagandha VEGE 60vcaps


OstroVit Ashwagandha on toidulisand, mis sisaldab Withania somnifera juure ekstrakti. Withania somnifera on tuntud ka kui India ženšenn.

Saadavus: Laos

12,50 €
Kogus:

OstroVit Ashwagandha VEGE, 60 kapslit

OstroVit Ashwagandha on toidulisand, mis sisaldab Withania somnifera juure ekstrakti. Withania somnifera on tuntud ka kui India ženšenn. Ashwagandha on adaptogeen või aine, mis suudab meid abistada muutuvate keskkonnatingimuste korral, mis mõjutavad negatiivselt meie neerupealisi (stressiolukorrad, kurnatusseisundid). Eritatava kortisooli ehk stressihormooni suurenemine on paraku meie igapäevase elustiili üha sagedasem külaline. Suhteliselt lühike ebakvaliteetne uni koos raske, pingelise töö, monitori sinise valguse ja ülejäänud elektroonikaga meie kodudes kurnab neerupealisi väga ära.

Ashwagandha Omadused:

  • Toetab vaimsete ja närviliste pingete ning ärevuse perioodidel / aitab kaasa optimaalsele lõõgastumisele/aitab toetada lõõgastumist, vaimset ja füüsilist heaolu / aitab kaasa emotsionaalsele tasakaalule ja üldisele heaolule
  • Mõjub soodsalt südamele ja kardiovaskulaarsüsteemile
  • Ashwagandhal on adaptogeensed omadused

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Allergeenihoiatus: Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid.

Kasutamine: Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas söögi ajal, juua palju vett.

Koostis: Ashwagandha juure ekstrakt (Withania somnifera (L.) Dunal) standardiseeritud 7,2% anoliididega, 1% alkaloididega ja 0,25% withaferin A-ga, kapsli kest (täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas söögi ajal, juua palju vett.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Ashwagandha root extract (Withania somnifera (L.) Dunal) standardized to 7.2% withanolides, 1% with alkaloids and 0.25% with withaferin A, capsule shell (filling substance: hydroxypropyl methylcellulose).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review