tk - 0,00 €

OstroVit Digezyme Digestive Enzymes 90tabs


OstroVit Digezyme Digestive Enzymes on kvaliteetne toidulisand suukaudsetes tablettides. Preparaat on kompleks viiest toimeainest – seedeensüümidest. See on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga ainetest, kõigile inimestele, kes soovivad igakülgselt hoolitseda õige ainevahetuse eest ja toetada seedimisprotsessi.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

Mis on seedeensüümid?

Seedeensüümid on üldnimetus kehas leiduvate ainete rühma kohta, ilma milleta seedimine, oleks võimatu. Nad osalevad erinevate komponentide seedimise protsessides, millest meie söödavad toidud koosnevad. Need keemilised muundumised võimaldavad toidus leiduvate komplekssete ainete õiget lagunemist lihtsateks keemilisteks ühenditeks. See tagab, et kõik seedimise ja oluliste toitainete imendumise etapid seedetraktist saavad korralikult toimuda. Tasakaalustatud seedeprotsessi säilitamine on hea tervise ja kõigi füsioloogiliste funktsioonide jaoks hädavajalik. OstroVit Digezyme Digestive Enzymes toidulisand võimaldab teil igakülgselt täiendada oma igapäevast dieeti:

  • α-amylase - see on ensüüm, mis lagundab polüsahhariide (nt tärklist) lihtsuhkruteks, mis seejärel imenduvad seedekulglast sellisel lihtsustatud kujul. Seda toodavad peamiselt süljenäärmed ja kõhunääre, lisaks soole limaskesta ja piimanäärmed.
  • Neutraalne proteaas – see on peptidaasi rühma kuuluv ensüüm, mida fermenteerib Bacillus Subtilis. Seda kasutatakse peamiselt valkude (nii taimsete kui ka loomsete) hüdrolüüsil – või lagundamisel – nende vähem keerukateks vormideks, nimelt peptiidideks ja aminohapeteks.
  • Laktaas – see on ensüüm, mis on muu hulgas vajalik piima ja sellest valmistatud toodete seedimiseks. Selle toimemehhanism seisneb selles, et see lagundab laktoosi – piimasuhkru – glükoosiks ja galaktoosiks, mida saab seejärel kasutada energiaallikana. Seda toodavad loomad, taimed, seened, bakterid ja pärm.
  • Lipaas – see on peamiselt kõhunäärmes toodetud ensüümide rühm, mis eritub seedetrakti luumenisse. Nad vastutavad seedimisprotsessis rasvade lagundamise eest – muudavad triglütseriidid rasvhapeteks ja glütserooliks.
  • Tsellulaas – see on hüdrolaasi rühma kuuluv ensüüm, mis katalüüsib tselluloosis sisalduvate glükoosimolekulide vahelisi sidemeid. Tselluloosi tuntakse muidu kiudainetena. Selle reaktsiooni tulemuseks on lõpptootena lihtsuhkru glükoos.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Filling agent: microcrystalline cellulose; DigeZyme® multienzyme complex, starch, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review