tk - 0,00 €

OstroVit Cocoa Cookies with Strawberry Filling in a Peanut Coating 128g


OstroVit Cookies on magus, suhkruvaba palmiõlivaba suupiste, mis rahuldab suurepäraselt teie magusaisu. See on suurepärane dieetmagustoit, mille võid kõikjale kaasa võtta. Pange need oma kotti või seljakotti, et vabal ajal nautida nende maitsvat maitset. OstroVit küpsised on saadaval üheksa maitsva maitsega, seega leidub midagi igaühele, kes otsib oma dieedile magusat lisandit. Olenevalt maitsevariandist on meie OstroViti küpsistes rida erinevaid lisaaineid, mis annavad neile ainulaadse maitse ja on ideaalne alternatiiv inimestele, kes hoolivad oma eine tervislikkusest.

Saadavus: Laos

2,90 €
Kogus:

OstroVit kakaoküpsised maasikatäidisega maapähklikattes

See on ideaalne magustoit kõigile, kes hoolivad heast toitumisest. Läbimõeldud koostis ja koostisainete kombinatsioon kõigile magusasõpradele. Kui te ei soovi, et teie kaloribilanss täituks ainult "tühjade" kaloritega, pole OstroVit küpsised mitte ainult hiilgav maitse, vaid ka väärtuslike toitainete allikas. OstroVit küpsised on toidukorra asendaja, mida saab süüa igal ajal ja igal pool, kahtlemata tasakaalustatud ja tervislikus koostises.

Omadused:

  • Sportlastele ja magusasõpradele
  • Ei ole lisatud suhkrut ega palmiõli
  • Fantastilised maitsed
  • Toidu asendus igal pool ja igal ajal!
Kasutamisjuhend Ei
Koostis

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

Ingredients: Wheat flour, peanut coating with no added sugars 25% [sweetener: maltitol; peanut paste 31.9 %, rapeseed oil, emulsifier: lecithins; flavouring, colour: carotenes], strawberry filling without added sugars 25% [humectants: glycerol, sorbitols; sweetener: maltitol; fruit (juice from concentrated strawberry juice 4%, concentrated strawberry puree 2.3%), acidity regulators: citric acid, sodium citrates; thickener: pectin; preservative: potassium sorbate; flavouring, sunflower oil, binding agent: calcium citrates; color: carmine], vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), sweetener: maltitol; cocoa with reduced fat content 1.3%, flavouring, salt, raising agents: sodium carbonates, ammonium carbonates.

Product may contain: peanuts, other nuts, sesame seeds, eggs.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review