tk - 0,00 €

OstroVit Cocoa Cookies with milk cream in milk glaze with pieces of biscuits 128g


OstroVit Cookies on magus, suhkruvaba palmiõlivaba suupiste, mis rahuldab suurepäraselt teie magusaisu. See on suurepärane dieetmagustoit, mille võid kõikjale kaasa võtta. Pange need oma kotti või seljakotti, et vabal ajal nautida nende maitsvat maitset. OstroVit küpsised on saadaval üheksa maitsva maitsega, seega leidub midagi igaühele, kes otsib oma dieedile magusat lisandit. Olenevalt maitsevariandist on meie OstroViti küpsistes rida erinevaid lisaaineid, mis annavad neile ainulaadse maitse ja on ideaalne alternatiiv inimestele, kes hoolivad oma eine tervislikkusest.

Saadavus: Laos

2,90 €
Kogus:

OstroVit Cocoa Piimakreemiga küpsised piimaglasuuris

See on ideaalne magustoit kõigile inimestele, kes hoolivad väärtuslikest einetest. Läbimõeldud koostis ja koostisainete kombinatsioon kõigile magusasõpradele - kakaoküpsised piimakreemiga ja küpsisetükid piimašokolaadis. Kui te ei soovi, et teie kaloribilanss täituks ainult "tühjade" kaloritega - OstroVit küpsised pole mitte ainult hiilgav maitse, vaid ka väärtuslike toitainete allikas. OstroVit küpsised on toidukorra asendaja, mida võid süüa millal ja kus iganes soovid, ilma kahtluseta tasakaalustatud ja tervislikus koostises.

Omadused:

  • Sportlastele ja magusasõpradele
  • Ei ole lisatud suhkrut ega palmiõli
  • Fantastilised maitsed
  • Toidu asendus igal pool ja igal ajal!
Kasutamisjuhend Ei
Koostis

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

Ingredients: Milk topping without added sugar 25% [sweetener: maltitols; vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), whole milk powder 2,5%, skimmed milk powder 2,5%, emulsifier: soy lecithins; flavour], milk cream without added sugar 25% [sweetener: maltitols; vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), whey powder (from milk), skimmed milk powder 1%, flavouring], wheat flour, vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), sweetener: maltitols; fat-reduced cocoa 2%, cocoa biscuits 2% [wheat flour, vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), sweetener: maltitols; cocoa with reduced fat content 0,14%, raising agent: sodium carbonates; salt], raising agent: sodium carbonates; salt.

Product may contain: other nuts, sesame seeds, milk (including lactose), soybeans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review