tk - 0,00 €

OstroVit Cocoa Cookies with Brownie Cream Filling in Dark Chocolate 128g


OstroVit Cookies on magus, suhkruvaba palmiõlivaba suupiste, mis rahuldab suurepäraselt teie magusaisu. See on suurepärane dieetmagustoit, mille võid kõikjale kaasa võtta. Pange need oma kotti või seljakotti, et vabal ajal nautida nende maitsvat maitset. OstroVit küpsised on saadaval üheksa maitsva maitsega, seega leidub midagi igaühele, kes otsib oma dieedile magusat lisandit. Olenevalt maitsevariandist on meie OstroViti küpsistes rida erinevaid lisaaineid, mis annavad neile ainulaadse maitse ja on ideaalne alternatiiv inimestele, kes hoolivad oma eine tervislikkusest.

Saadavus: Laos

2,90 €
Kogus:

OstroVit kakao Küpsised brownie-kreemiga magustoidušokolaadis

See on ideaalne magustoit kõigile, kes hoolivad heast toitumisest. Läbimõeldud koostis ja koostisainete kombinatsioon kõigile magusasõpradele. Kui te ei soovi, et teie kaloribilanss täituks ainult "tühjade" kaloritega, pole OstroVit küpsised mitte ainult hiilgav maitse, vaid ka väärtuslike toitainete allikas. OstroVit küpsised on toidukorra asendaja, mida saab süüa igal ajal ja igal pool, kahtlemata tasakaalustatud ja tervislikus koostises.

Omadused:

  • Sportlastele ja magusasõpradele
  • Ei ole lisatud suhkrut ega palmiõli
  • Fantastilised maitsed
  • Toidu asendus igal pool ja igal ajal!
Kasutamisjuhend Ei
Koostis

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

Ingredients: Wheat flour, dessert chocolate with no added sugar 27% [sweetener: maltitols; cocoa mass, cocoa butter, fat-reduced cocoa powder, emulsifier: soy lecithins], brownie flavoured cream with no added sugar 25% [sweetener: maltitols; fat-reduced cocoa, rapeseed oil, whey powder (from milk), emulsifier: soy lecithins; flavouring], vegetable fats (coconut oil, rapeseed oil), sweetener: maltitols; cocoa, flavouring, salt, raising agent: sodium carbonates.

Product may contain: peanuts, other nuts, sesame seeds, eggs.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review