tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Vitamins For Men 60caps


OstroVit Pharma Vitamins For Men – vitamiinide, mineraalide, ekstraktide ja aminohapete kompleks meestele. OstroVit Pharma on sari, mis seab esikohale tooraine kvaliteedi, ravimitootmise hoolsuse ja kõik komponendid, tänu millele toidulisand luuakse. OstroVit Pharma on absoluutselt eliit toidulisandid tarbijatele, kes teavad, mis on nende jaoks kõige olulisem.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

OstroVit Pharma Vitamins For Men – meeste individuaalne valem

Vitamiinid ja mineraalid – meie tootes sisalduvad kontrollivad kõiki inimkehas toimuvaid eluprotsesse. Need mõjutavad positiivselt biokeemilisi protsesse. Need toimivad loodusliku kaitsekilbina – meie keha immuunsusena. See parandab kõigi organite tööd. Need mõjutavad tervist ja tugevaid luid. Need parandavad tuju ja toetavad organismi võitluses külmetushaiguste ja nakkustega.

Meie toidulisandi leiate järgmisest koostisest:

Tsink, mis aitab säilitada õiget viljakust ja reproduktiivfunktsiooni, säilitada terveid luid ja korrigeerida valgusünteesi. Lisaks aitab see säilitada õiget testosterooni taset veres, õiget nägemist ja immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist. Tsink aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. See aitab säilitada terved juuksed, küüned ja nahk.

D3-vitamiin ehk päikesevitamiin – suurendab luude ja hammaste mineraliseerumist, aitab kaasa lihaste ja immuunsüsteemi korralikule talitlusele.

Pantoteenhape ehk vitamiin B5 – pantoteenhape vähendab väsimus- ja kurnatustunnet ning aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele, samuti steroidhormoonide õigele sünteesile ja ainevahetusele, D-vitamiin ja mõned neurotransmitterid. See aitab hoida vaimset vormi õigel tasemel.

Niatsiin ehk vitamiin B3 aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone. Aitab säilitada terve naha.

Jood – aitab säilitada terve naha. See aitab kaasa kilpnäärme nõuetekohasele toimimisele ja kilpnäärmehormoonide tootmisele. Aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele.

Riboflaviin ehk vitamiin B2 – mis aitab hoida nahka tervena ning vähendab väsimus- ja kurnatustunnet. Lisaks aitab see vitamiin säilitada limaskestade ja punaste vereliblede õiget seisundit. See aitab säilitada õiget energiavahetust, aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele.

B6-vitamiin – aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile, aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele, aitab kaasa närvisüsteemi õigele talitlusele ja homotsüsteiini õige metabolismi säilitamisele. See vitamiin aitab säilitada õiget valkude ja glükogeeni ainevahetust ning aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

Tiamiin ehk vitamiin B1 – aitab säilitada õiget energiavahetust ja aitab närvisüsteemil korralikult toimida. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ning samuti aitab kaasa südame korralikule toimimisele.

Selen – aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka tervena, võib aidata reguleerida immuunsüsteemi nõuetekohast talitlust, toetab ensüümide nõuetekohast talitlust, vastutab kilpnäärme terve talitluse eest.< /p>

A-vitamiin – aitab hoida õigel tasemel nägemist ja raua ainevahetust. See aitab säilitada limaskestade nõuetekohast seisundit ja immuunsüsteemi toimimist. See aitab säilitada terve naha ja mängib rolli rakkude spetsialiseerumise protsessis.

K-vitamiin – aitab hoida luid tervena ja aitab kaasa õigele vere hüübimisele.

E-vitamiin – aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tugev antioksüdant, võib aidata kaasa LDL-i ehk "halva kolesterooli" alandamisele. On näidatud, et see toetab nägemisorgani õigeid funktsioone. Sellel võib olla oluline roll südame-veresoonkonna süsteemi parandamisel.

Kroom – aitab pärssida nn hundinälga ja aitab säilitada õiget makrotoitainete ainevahetust. See võib aidata säilitada õiget glükoosi taset. See võib soodustada lipolüüsi. Aitab kaasa lihaskoe säilitamisele.

B12-vitamiin või õigemini selle metüleeritud vorm aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ja korrigeerida punaste vereliblede tootmist. Samuti aitab see kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele. See aitab kaasa õigele energia metabolismile ja homotsüsteiini metabolismi säilitamisele.

Foolhape või õigemini selle metüleeritud vorm aitab reguleerida meie keha kõigi rakkude kasvu ja talitlust. See aitab säilitada homotsüsteiini metabolismi.

Biotiin, mis on vitamiin B7, mis: aitab säilitada terved juuksed, limaskestad ja terve nahk. See aitab säilitada õiget energiavahetust ja säilitada õiget makrotoitainete ainevahetust. See aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja aitab säilitada psühholoogilisi funktsioone.

L-türosiin – vähendab füüsilise ja vaimse väsimuse mõju pärast rasket füüsilist koormust, avaldab kaitsvat toimet meie närvisüsteemile kroonilise stressi ja kurnatuse korral. Türosiini lisamine avaldab positiivset mõju meie keha prokognitiivsele funktsioonile, mis tähendab paremat keskendumisvõimet, paremat mälu ja paremaid õpitulemusi. Türosiini lisamine võimaldab meil paremini taluda pikkade ja raskete vähendamisdieetide kõrvalmõjusid, mille puhul meie keha on sügavas kaloripuuduses. See võib rasketes stressiolukordades vererõhku alandada. See parandab tuju, reguleerides dopamiini taset.

GABA gamma-aminovõihape – võib aidata suurendada kasvuhormooni tootmist. See on oluline hormoon meie lihaste ehitamiseks. Uuringud näitavad suurenenud rasva kadu. See toetab suurepäraselt regeneratsiooni, parandab une kvaliteeti ja uinumisprotsessi. See võib töötada prokognitiivselt – parem keskendumisvõime, parem mälu. See parandab meeleolu, vähendab stressi ja ärevuse taset. Vähendab kortisooli taset – stressihormooni, millel on kataboolne toime meie lihasrakkudele.v

Tribulus terrestris’e taimeekstrakt – 90% saponiini – tribulus terrestris 90 – toetab endogeense testosterooni kasvu, mis on põhiline meessuguhormoon. Loodusliku diureetikumina soodustab see diureesi, mis võimaldab organismist toksiine eemaldada ja mis aitab vabaneda liigsest nahaalusest veest. See parandab kindlasti meie figuuri visuaalset seisundit. Uuringud näitavad, et toidulisandi toime on olnud edukas vererõhu alandamisel hüpertensiooniga inimestel. Meeste libiido ja erektsiooni füsioloogilise seisundi parandamine. See on eduka seksuaalvahekorra asendamatu kriteerium. See aitab vähendada kolesterooli ja "halva kolesterooli" LDL-i fraktsiooni. Pärast treeningut taastub ja soodustab lipolüüsi ehk rasvkoe kadu.

L-trüptofaan – aitab võidelda unetute öödega läbi melatoniini sünteesiprotsesside. See taastab teotahte, motivatsiooni ja laiemalt mõistetava töö. See võib otseselt toetada võitlust sõltuvuse vastu (nt suitsetamine). See tagab meie närvisüsteemi kaitsva toime ja loomuliku reguleerimise. See taastab seratoniini – õnnehormooni – optimaalse taseme. See osaleb kasvuhormooni tootmises, aitab otseselt kaasa meie lihaste kasvule. See võimaldab meil võidelda nälja vastu, alandades hundi söögiisu ja näljahoogusid.

Ashwagandha juure ekstrakt- võib aidata vähendada vererõhku. Sellel võib olla prokognitiivne mõju (toetab keskendumist, mälu ja keskendumist). See võib tugevdada üldist füüsilist vastupidavust. Sellel on toime, mis alandab stressihormooni kortisooli taset. See toetab meie närvisüsteemi tegevust.

L-teaniin on orgaaniline keemiline ühend, mittevalguline aminohape, mis on struktuurilt sarnane GABA neurotransmitterite ja glutamaadiga, mis läbib hematoentsefaalbarjääri. L-teaniin on lõõgastav ja lõõgastav aine, mis vähendab stressi ning parandab tähelepanu või keskendumisvõimet, muutes selle üheks hästi tuntud adaptiivseks aineks. See võib toetada salenemist ja vähendada kofeiini kahjulikku, stimuleerivat toimet.

Ekstrakt sabalpalmi viljadest – ekstrakt külmpressitud sabalpalmi viljast – Saw Palmetto – võib avaldada põletikuvastast toimet ja aidata "võidelda" androgeense alopeetsia vastu. See aitab kaasa meie naha paranemisele. See võib tõsta testosterooni taset. See suurendab libiidot, tugevdab erektsiooni ja pikendab vahekorra pikkust. See lisab energiat ja parandab meie tuju.

Omadused:

  • Spetsiaalne valem meestele
  • 25 toimeainet
  • Immuunsüsteemi toetamine
  • Aitab säilitada õiget viljakust ja reproduktiivfunktsiooni
  • Aidake närvisüsteemil korralikult toimida ja aitavad säilitada psühholoogilisi funktsioone ning vähendada väsimus- ja kurnatustunnet.
  • Aidake kaasa õige energiavahetuse säilitamisele

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas koos toiduga. Enne kasutamist on soovitav teha 25-(OH)D vereanalüüs ja testi tulemusega konsulteerida arsti või apteekriga. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage tarbimiseks soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toodet ei tohi tarbida rahustite, une- või epilepsiavastaste ravimite korral; mitte kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel ning isikutel, kes võtavad K-vitamiini antagoniste (nt varfariini ja atsenokumarooli) sisaldavaid antikoagulante.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose); Tribulus Terrestris whole plant extract 100 mg - 90% saponins; L-tyrosine 100 mg; L-ascorbic acid (vitamin C 80 mg - 100%*); gamma-aminobutyric acid GABA 75 mg; zinc picolinate (zinc 15 mg - 150%*); 50 mg L-tryptophan; 50 mg ashwagandha root extract (7.2% withanolides, 1% alkaloids and 0.25% vitaferin A); 50 mg L-theanine; saw palmetto fruit extract 45 mg; tocopheryl DL-alpha acetate (vitamin E 12 mg - 100%*); cholecalciferol (vitamin D 50 µg - 1000%*), calcium D-pantothenate (pantothenic acid 18 mg - 300%*); nicotinic acid (niacin 16 mg - 100%*); Japanese leaf extract 15 mg (1% iodine 150 µg - 100%*); riboflavin (vitamin B2 14 mg - 1000%*); pyridoxal 5'-phosphate P-5-P (vitamin B6 14 mg - 1000%*); thiamine hydrochloride (thiamine 11 mg - 1000%*); L-selenomethionine (selenium 55 µg - 100%*); L-glutathione reduced 10 mg; retinyl acetate (vitamin A 800 µg - 100%*); Menaquinone MK-7 from Bacillus subtilis natto (soy) (vitamin K 75 µg - 100%*); chromium picolinate (chromium 200 µg - 500%*); (6S) -5-methyltetrahydrofolic acid-5-MTHF glucosamine salt (folic acid 600 µg - 300%*); D-biotin (biotin 50 µg - 100%*); methylcobalamin (vitamin B12 25 µg - 1000%*). *Reference intake.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review