tk - 0,00 €

ICONFIT Maca 90caps


ICONFIT Maca on looduslik supertoit kapslis, mida Peruu rahvas on kasutanud juba sajandeid. See taim toimib loodusliku hormonaalse tasakaalustajana, pakkudes olulist kasu nii meestele kui ka naistele. Kapslid mõjuvad positiivselt libiidole ja viljakusele, suurendavad füüsilist vastupidavust ning annavad kehale jõudu ja energiat. Toote valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga taimseid kapsleid.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

ICONFIT Maca on looduslik supertoit kapslis, mille juured ulatuvad sajandite taha, kui seda kasutasid esmakordselt Peruu kohalikud elanikud. See taim on tuntud oma võime poolest tasakaalustada hormoone, muutes selle oluliseks toeks nii meeste kui naiste hormonaalsele tervisele. Kapslid pakuvad mitmeid kasutegureid, alustades positiivsest mõjust libiidole, mis aitab toetada tervislikku seksuaalelu ja mõjub positiivset viljakusele. Lisaks on Maca tuntud võime poolest suurendada üldist füüsilist vastupidavust, andes kehale jõudu ja energiat nii igapäevaste toimingute kui ka intensiivsete treeningute jaoks. ICONFIT Maca kapslite regulaarne tarbimine võimaldab nautida loodusliku supertoidu kasulikke omadusi, aidates tasakaalustada keha, suurendada energiataset ning toetada üldist füüsilist ja hormonaalset tervist.

  • Puhas ekstrakt: ilma lisaaineteta.
  • Toetus menopausi ajal: Maca tagab luude tugevuse ja tervise menopausi ajal.
  • Positiivne mõju libiidole: Kapslid mõjutavad positiivselt libiidole, edendades seksuaalset heaolu ja mõjudes soodsalt viljakusele.
  • Füüsilise ja vaimse võimekuse toetamine: Maca aitab säilitada optimaalset vastupidavust ja elujõudu.
  • Jõu- ja energia andmine:: Toode annab kehale täiendavat jõudu ja energiat, aidates teil saavutada oma igapäevaseid eesmärke.
  • Kõrge kvaliteet: Valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga taimseid kapsleid kasutades, mis tagab ohutuse ja tõhususe.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 kapsel päevas koos veega! Üks purk kestab 90 päeva.

HOIATUSED: Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine koos tervisliku eluviisiga. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 90 taimset kapslit, 600 mg kapsel, netokaal 54 g.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: Maca (Lepidium Meyenii) juure ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review