tk - 0,00 €

ICONFIT Ferricon 45caps


ICONFIT FERRICON on rauakompleks vereloomeks ja hemoblogiini moodustumiseks. Toode on mõeldud kasutamiseks eelkõige raseduse ajal, mil võib sagedamini rauapuudust esineda. Toode sisaldab kõhusõbralikku raud diglütsinaati ning C vitamiini, mis ei põhjusta seedeprobleeme ega ebameeldivat tunnet. Lisaks on tootes C, B6 ja B12 vitamiine ning foolhapet.

Saadavus: Laos

8,90 €
Kogus:

ICONFIT FERRICON on rauakompleks vereloomeks ja hemoglobiini moodustumiseks. Toode on mõeldud kasutamiseks eelkõige raseduse ajal, mil võib sagedamini rauapuudusst esineda.

Rauavaegusaneemia on seisund, mida iseloomustab punaste vereliblede arvu, suuruse või hemoglobiinisisalduse vähenemine, mis võib põhjustada hapniku transpordi vähenemist kehas. Aneemia sümptomid võivad varieeruda sõltuvalt aneemia põhjusest, raskusastmest ja tüübist, aga ka individuaalsetest teguritest, nagu vanus ja üldine tervislik seisund. Raseduse ajal naiste kehas tsirkuleeriv vedeliku (sh vere) maht suureneb, kuid kahjuks keha ei suuda punaseid vereliblesid vastava kiirusega toota. Lisaks sellele kulub rauda ka loote vajaduste rahuldamiseks. Kuna rauavaegusaneemiast on otseselt mõjutatud just nimelt veri, siis käib ka diagnoosimine eelkõige vereanalüüside abil.

Millised on rauavaeguse sümptomid?

 • Väsimus ja nõrkus: Need on ühed kõige sagedasemad sümptomid, sest keha rakud saavad tavapärasest vähem hapnikku.
 • Kahvatu või kollakas nahk: Hemoglobiini ja punaste vereliblede vähenemine võib põhjustada naha kahvatut või kollakat välimust.
 • Hingamisraskus: eriti füüsilise tegevuse ajal, kuna kehal on raskusi kudede ja lihaste piisava hapnikuga varustamisega.
 • Pearinglus: Võib tekkida ajju jõudva hapniku ebapiisavuse tõttu.
 • Kognitiivsed probleemid: näiteks keskendumis- või mäluraskused, mis on tingitud vähenenud hapnikuvarustusest ajus.

Vereloome on oluline keha funktsioon, kus moodustuvad vererakud, transpordides hapnikku ja toitaineid kogu kehas. Tervislik vereloome aitab säilitada organismi tasakaalu ja vastupanuvõimet. Hemoglobiini moodustumine on oluline, kuna see võimaldab verel efektiivselt transportida hapnikku ja süsihappegaasi, toetades seeläbi organismi üldist ainevahetust ja elutähtsaid funktsioone.

Vere ja hemoglobiini peamised funktsioonid:

 • Hapniku transport: Hemoglobiin, mida leidub punastes vererakkudes, seob ja transpordib hapnikku kopsudest keha kudedesse, tagades rakkude vajaliku hapnikuvarustuse.
 • Süsihappegaasi transport: Hemoglobiin aitab süsihappegaasil, mis on ainevahetuse jäätmeteke, liikuda kudedest kopsudesse, kus see väljub kehast.
 • Toitainete transport: Veri transpordib seedetraktist toitained, nagu glükoos ja aminohapped, organitesse ja kudedesse, toetades energiatootmist ja rakkude toimimist.
 • Jäätmete eemaldamine: Veri transpordib ainevahetuse kõrvalsaadused, nagu süsinikdioksiid ja muud jäätmed, kopsudesse, neerudesse ja teistesse elunditesse.
 • Hormoonide transport: Veri aitab transportida endokriinsüsteemi hormoone, mis reguleerivad erinevate kehaosade funktsioone.
 • Immuunsüsteemi toetamine: Vere valgelibled moodustavad olulise osa immuunsüsteemist, kaitstes organismi infektsioonide ja haiguste eest.
Kasutamisjuhend

Naistele raseduse ajal 1 kapsel päevas pärast hommikusööki või hommikul tühja kõhuga. Piimatooted ja kohv takistavad raua imendumist.

HOIATUSED: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

HOIUSTAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 45 kapslit, netokaal 31,5 g.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: riisijahu, C-vitamiin (kaltsium-L-askorbaat), raud (raud(II)diglütsinaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan), B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid), foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape), B12-vitamiin (metüülkobalamiin).

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review