tk - 0,00 €

ICONFIT Melatonin 90vcaps


ICONFIT MELATONIN on hoolikalt välja töötatud toidulisand, mis on loodud selleks, et aidata sul parandada une kvaliteeti. Melatoniin on looduslik hormoon, mis aitab vähendada aega, mis kulub uinumiseks. See toode sobib ideaalselt neile, kes võitlevad aeg-ajalt unetuse või lennuväsimusega.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Tutvustame sulle 21. sajandi peamisele uneprobleemile lahedust:

Melatoniin - sinu lahendus heale ööunele digiajastul!

Tänapäeva maailmas kiirustades jääb uni sageli tagaplaanile, mis viib laialdaste unehäirete ja unetuse tekkimiseni. Pidev kokkupuude ekraanidega, kunstlik valgustus ja stress igapäevaelus võivad meie loomulikku unemustrit hävitada. Kuid ära karda, sest melatoniin on siin, et päästa sinu uni!

Miks melatoniin?

Melatoniin on looduslik hormoon, mida toodab meie ajus asuv käbinääre ja mis vastutab mei une-ärkveloleku tsükli reguleerimise eest. Kui elu muudab lõõgastumise ja uinumise keeruliseks, astub melatoniin usaldusväärse liitlasena appi.

Kuidas melatoniin aitab:

Melatoniin aitab vähendada uinumise aega. Kasulik mõju saavutatakse, kui võtta 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.
Melatoniin aitab leevendada lennuväsimust. Kasulik mõju saavutatakse minimaalselt 0,5 mg manustamisel vahetult enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist.

Proovige seda juba täna ja hea uni võib muuta sinu elu!

  • Kvaliteetsed koostisosad.
  • Toetab tervislikke unemustreid: ICONFIT Melatoniin toetab tervisliku unemustri tekkimist, aidates sul saavutada regulaarset ja värskendavat ööund.
  • Mitte sõltuvust tekitav: Erinevalt mõnedest uneravimitest ei tekita see toode sõltuvust, nii et saad seda vajadusel kasutada kartmata sõltuvuse teket.
Kasutamisjuhend

Täiskasvanud peaksid võtma 1 kapsli päevas koos klaasi veega vahetult enne magamaminekut. Kasutage kuni 1 kuu jooksul, vajadusel korrake kuuri.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: Riisijahu, taimne kapsel (pullulaan), melatoniin. 90 kapslit. 500 mg kapsli kohta.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review