tk - 0,00 €

ICONFIT Zinc + Selenium 90vcaps


ICONFIT Tsink & Seleen - (toidulisand) Toeta immuunsüsteemi ja hoia juuksed ja ning küüned tervetena. See toode on spetsiaalselt välja töötatud immuunsüsteemi toetamiseks ning juuste ja küünte normaalse seisundi säilitamiseks.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

Miks Tsink & Seleen?

Kaasaegne elustiil võib sageli põhjustada toitainete puudujääke, eriti olulistes mineraalides nagu Tsink ja Seleen. Need puudujäägid võivad mõjutada meie immuunsüsteemi, juukseid ja küüsi. ICONFIT Tsink & Seleen täidab need lüngad, toetades keha loomulikke kaitsevõimeid ja hoides juuste ning küünte tervist ning elujõudu.

Lisaks füüsilisele heaolule mängivad need mineraalid olulist rolli ka vaimse tervise säilitamisel, aidates kaasa tasakaalustatud meeleolule ja kognitiivsetele funktsioonidele. Neile, kes soovivad oma toitumist oluliste mineraalidega rikastada, on ICONFIT Tsink & Seleen ideaalne valik, pakkudes lihtsat, kuid tõhusat lahendust üldise tervise ja heaolu säilitamiseks.

  • Immuunsüsteemi Tugi: Tsink ja Seleen aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aidates kaitsta keha väliskeskkonna tegurite eest.
  • Juuste ja Küünte Hooldus: Olulised mineraalid juuste ja küünte elujõu säilitamisel.
  • Antioksüdandi Omadused: Seleen toimib võimsa antioksüdandina, kaitstes teie rakke oksüdatiivse stressi eest.
Kasutamisjuhend

Täiskasvanud peaksid võtma 1 kapsli päevas koos klaasi veega.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: riisijahu, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan), tsink (tsinkdiglütsinaat), seleen (L-selenometioniin).

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review