tk - 0,00 €

ICONFIT Palatinose Isomaltulose 1000g

ICONFIT Palatinose™ isomaltuloos. Väga madala glükeemilise indeksiga (32) energiaallikas, mis sobib kõige paremini kestvusspordialadele nagu jalgrattasõit, pikamaajooks jne.

Saadavus: Laost otsasTavahind: 18,90 €

Soodushind 15,10 €

  • Aeglaselt vabanev energia
  • Ideaalne vastupidavusspordialade jaoks
  • Madal glükeemiline indeks (32)

ICONFIT Palatinose isomaltuloos. Väga madala glükeemilise indeksiga (32) energiaallikas, mis sobib kõige paremini kestvusspordialadele nagu jalgrattasõit, pikamaajooks jne. Palatinoos on mõeldud füüsiliselt aktiivsete inimeste igapäevase süsivesikute tarbimise täiendamiseks. Süsivesikud aitavad taastada lihaste normaalse talitluse (kokkutõmbed) pärast intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist treeningut, mis põhjustab lihaste väsimist ja glükogeenivarude kahanemist. Kasulik toime avaldub, kui süsivesikuid tarbitakse 4 g kehakaalu kg kohta esimese 4 tunni ja mitte hiljem kui 6 tunni jooksul pärast treeningut.

Kui maltodekstriin ja dekstroos annavad kiire energiakoguse, siis Palatinose™ annab energiat aeglasemalt ja püsivamalt. Palatinoosil on madal glükeemiline indeks, mistõttu on see suurepärane süsivesikute allikas enne treeninguid ja võistlusi ning nende ajal.

Palatinose (isomaltuloos) põhineb puhtalt suhkrupeedist saadud sahharoosil. See on 100 % vegan, kosher, halal ja GMO-vaba.

Kasutamisjuhend

Isomaltuloosi soovitatakse kasutada süsivesikute allikana enne treeningut ja treeningu ajal (soovitatav annus: 60g 1 liitris vees). Samuti on seda lihtne kasutada toiduvalmistamisel ja küpsetamisel teiste suhkrute 1:1 asendajana.

Koostis

KOOSTISOSAD: Isomaltuloos

bodyvision.ee

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review