TOOTED
tk - 0,00 €

ICONFIT Urinacon 60caps


ICONFIT URINACON on komplekstoode, mille eesmärk on toetada kuseteede tervist, normaalset uriini väljutamist ning aidata ennetada kõige sagedasema kuseteede infektsiooniga seotud bakteri E. Coli kinnitumist kuseteede seintele. Toode on mõeldud neile, kes kannatavad aeg-ajalt kuseteede infektsioonide käes ning soovivad looduslikumat alternatiivi antibiootikumidele. Toote koostisesse kuuluvad D-mannoos, nõgese pulber ja jõhvika kuivekstrakt.

Saadavus: Laos

11,90 €
Kogus:

ICONFIT URINACON on usaldusväärne valik neile, kes soovivad hoida oma kuseteede süsteemi tervena ja tagada üldise heaolu. Toote koostisesse kuuluvad D-mannoos, nõgesepulber ja jõhvika kuivekstrakt.

D-mannoos on oma struktuurilt sarnane glükoosile. Seda leidub looduslikult mõnedes puuviljades, sealhulgas jõhvikates, õunades, apelsinides ja virsikutes. Erinevalt teistest suhkrutest ei mõjuta see oluliselt veresuhkru taset. Selle asemel imendub D-mannoos aeglaselt seedetraktis ja seejärel eritub uriiniga. D-mannoosi kõige tuntum kasu on selle võime ennetada kuseteede infektsioone. See toimib takistades E. coli bakteri kinnitumist kuseteede seintele. D-mannoos seob end bakteritega, takistades nende kleepumist põie ja kuseteede seintele, ning aitab neid urineerimise ajal organismist välja loputada.

Nõgest on traditsioonilises meditsiinis kasutatud sajandeid erinevatel eesmärkidel, sealhulgas kuseteede tervise toetamiseks. Nõges on tuntud oma loomuliku diureetilise toime poolest, mis võib aidata suurendada uriini tootmist, mis omakorda aitab baktereid kuseteedest välja loputada.

Jõhvikaid on laialdaselt uuritud ja neid soovitatakse tarbida tavaliselt kuseteede infektsioonide ennetamiseks ja vähemal määral ka raviks. Jõhvikates sisalduvad proantotsüanidiinid (PAC-d) võivad takistada E. Coli bakterite kleepumist kuseteede limaskestale. Lisaks sellele aitavad jõhvikad muuta uriini happelisemaks, mis pakub kaitset kuseteede infektsioonide eest.

Kuidas ära tunda kuseteede infektsioone?:

 • Põletustunne urineerimisel
 • Sagedasem urineerimisvajadus
 • Hägune või verine uriin
 • Tugeva ebameeldiva lõhnaga uriin
 • Valu alakõhus
 • Palavik, iiveldus või külmavärinad

Kuseteede peamised funktsioonid:

 • Vere filtreerimine: Kuseteed, eriti neerud, filtreerivad verd, eemaldades liigsed jäätmed, toksiinid ja ainevahetusjäägid.
 • Uriini moodustamine: Filtreeritud ained ühendatakse ja muudetakse neerudes uriiniks, mis koosneb veest, elektrolüütidest ja muudest lahustunud ainetest.hägune või verine uriin.
 • Vee- ja elektrolüütide tasakaalu reguleerimine: Uriin aitab säilitada organismi vee- ja elektrolüütide tasakaalu, reguleerides uriini koostist vastavalt organismi vajadustele.
 • Happe-aluse tasakaalu reguleerimine: Kuseteed mõjutab organismi happe-aluse tasakaalu, eritades vesinikuioone ja säilitades optimaalse pH-taseme.
 • Organismi ainevahetuse reguleerimine: Uriiniteede kaudu eritatakse liigne lämmastik ja ainevahetusjäätmed, mis tekivad valkude ainevahetuse käigus.
 • Toitainete säilitamine: Kuigi enamik filtreeritud toitaineid imendub verre, aitab kuseteede kaasa mõnede oluliste ainete, näiteks glükoosi ja aminohapete talletamisele.
 • Immuunsüsteemi toetamine: Kuseteedes leiduvad ained, näiteks immunoglobuliinid, võivad aidata kaitsta kuseteede organeid infektsioonide eest.
Kasutamisjuhend

Täiskasvanutel tarbida 4 kapslit päevas koos klaasi veega. Oluline on alustada tarbimist esimeste väiksemate kuseteede infektsioonide sümptomite ilmnemisel.

HOIATUSED: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Kasutamisel koos ravimitega pidada nõu arstiga. Mitte kasutada kui olete mõne koostisosa suhtes ülitundlik.

HOIUSTAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 60 kapslit, netokaal 30 g.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: D-mannoos, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan), nõgese (Urtica dioica) lehtede pulber, jõhvika (Vaccinium macrocarpon) marjade kuivekstrakt.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review