tk - 0,00 €

OstroVit Cranberry Extract VEGE 100g


OstroVit jõhvikaekstrakt on toidulisand, mis sisaldab jõhvika puuviljaekstrakti, mis on standarditud 10% proantotsüaniidini. Tegemist on mugavalt võetava pulbri kujul saadaoleva preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes hoolivad oma igapäevase toiduvaliku täiendamisest väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

11,90 €
Kogus:

OstroVit jõhvikaekstrakt – väärtuslik toidulisand

Jõhvikas on Põhja-Ameerikast pärit puuvili, mida tänapäeval kasvatatakse ka mõnes Euroopa piirkonnas. Värskeid jõhvikaid peetakse madala energiasisaldusega tooteks, kuid puuvilja kuivatatud versiooni eristab kõrge kütteväärtus. Jõhvikad on vitamiinide ja mineraalainete allikas. Viljades on ka palju bioloogiliselt aktiivseid aineid – jõhvikates leidub flavonoole, fenoolhappeid, antotsüanidiine või proantotsüanidiine.

Proantotsüanidiinid on polüfenoolsed ühendid, millel on kõrge antioksüdantne potentsiaal. Neid leidub paljudes erinevates toiduainetes, sealhulgas jõhvikates, aga ka mustikates, rohelises tees ja marjades.

OstroVit preparaadis kasutatav jõhvikaekstrakt on standarditud proantotsüaniinide sisalduse suhtes, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab väärtuslike koostisosade võrdse pakkumise igas toote portsjonis.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 240 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (0,5 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 416

Serving size: 240 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Cranberry fruits extract (Vaccinium Macrocarpon L.) standardized on 10% proanthocyanidins.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review