TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Collagen Kissel 200g strawberry


OstroVit Collagen Kissel on suhkrulisandita toidulisand, mis varustab keha väärtuslike vitamiinidega nagu A-, C- või E-vitamiin. See on kollageen, mida eristab magusate maasikate ainulaadne maitse. , saadaval lihtsalt valmistatavas tarretis. OstroVit Collagen Kissel on hüdrolüüsitud kalakollageeni peptiidide allikas, mille struktuur meenutab inimese kollageeni, mistõttu preparaat imendub inimkehasse väga hästi.

Saadavus: Laos

12,50 €
Kogus:

Kollageen on loomorganismide rakkudevahelise aine oluline komponent ja üks peamisi keha ehitusvalke. See on looduslik polümeer, mis moodustab umbes 30% kõigist inimkeha moodustavatest valkudest – seda leidub nahas, lihastes või silma sarvkestas ning mis veelgi enam on sidekoe üks peamisi komponente. .

Kollageeni tase organismis väheneb koos vanusega organismis toimuvate loomulike vananemisprotsesside tulemusena. Valku saab aga looma luudest või kõõlustest. OstroVit Collagen Kisselis kasutatav ühend on mereline I tüüpi kollageen, mida nimetatakse ka kalakollageeniks, mis oma struktuurilt sarnaneb inimorganismis looduslikult moodustuva kollageeniga ja mida peetakse üheks tõhusamaks ühenditüübiks.

Kasutamisjuhend

Pidevalt ja intensiivselt segades lisage 32 g pulbrit (4,5 lusikatäit) 175 ml keevale veele (umbes 3⁄4 tassi). Sega intensiivselt umbes üks minut ühtlaseks massiks. Söö kohe pärast valmistamist. Liigne tarbimine võib avaldada lahtistavat toimet.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 6

Serving size: 32 g

bodyvision.ee

Ingredients: Fish collagen peptides (hydrolysed), modified starch, sweetener: erythritol; beet juice concentrate in powder, freeze-dried strawberry (3%), flavouring, acidity regulator: citric acid; L-ascorbic acid (vitamin C), sweetener: sucralose; DL-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E), retinyl acetate (vitamin A).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review