TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit CGT 600g peach


OstroVit CGT on kaasaegne pulbertoidulisand, mis täiendab teie dieeti ja vajadust kolme toimeaine järele, milleks on kreatiinmonohüdraat (kreatiin), glutamiin ja tauriin. OstroVit CGT on optimaalne kombinatsioon ühenditest, mis on aastaid domineerinud nii amatööride kui ka professionaalide seas vastupidavus- ja jõuspordialadel. Tunnetage ja kogege oma keha tõelist anaboolset reaktsiooni ja tõhusat energiatoimet igal treeningul. Tunneta seda, mida oled kaua oodanud. Tundke OstroVit CGT-d.

Saadavus: Laos

19,90 €
Kogus:

OstroVit CGT – kreatiin + glutamiin + tauriin

Kreatiin on orgaaniline keemiline ühend, mis esineb looduslikult inimkehas. Tavaliselt tarnitakse seda loomsete saadustega, nagu liha, munad või kala. Selle kasulik toime seisneb lihtsas mehhanismis, mis fosfokreatiini lagundamisel lihastes vabastab energiat kõrge energiaga ATP molekulide (adenosiintrifosfaadi) kujul. Hoolimata asjaolust, et kreatiini sisaldab ka toit, on meie lihaste 100% kreatiiniga küllastamiseks ainsaks võimaluseks selle pidev täiendamine.

L-glutamiin on orgaaniline keemiline ühend endogeensete aminohapete rühmast. Seda iseloomustavad paljud bioloogilised funktsioonid, mis on lämmastiku transporter või glutatiooni ja nukleotiidide sünteesi eelkäija. See on glükoneogeneesi protsessi üks substraate.

Tauriini leidub ajus, südames, neerudes ja lihaskoes. Vaatamata väikesele kogusele mängib see nende organite õiges toimimises väga olulist rolli. See toimib ka ajus neurotransmitterina, rakumembraanide stabilisaatorina ja hõlbustab ioonide, nagu kaalium, naatrium, magneesium või kaltsium, transporti.

Omadused:

  • Suurendage oma keha anaboolset reaktsiooni
  • Oma kataboolset toimet
  • Võib toetada keha taastumisprotsesse
  • Suurendage treeningu ajal võimsust
  • Võib parandada soolestiku parameetreid
  • Parem keskendumine ja parem keskendumine treeningule
  • Võib avaldada kesknärvisüsteemi tööd toetavat toimet
Kasutamisjuhend

Lahusta üks portsjon toodet 20 g (3 lusikatäit) 200 ml vees või mahlas šeikeris. Tarbi 1 portsjon tund enne treeningut.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 20 g

bodyvision.ee

Ingredients: Creatine monohydrate, L-glutamine, taurine, dextrose, acidity regulator: citric acid; beetroot juice concentrate, flavors, color: carotenes; sweeteners: sucralose, acesulfame K.

Diet supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review