tk - 0,00 €

BioTech USA Maca 60caps

 

Maca on Peruus asuv looduslikult kasvav mugulataim, mis on rikas fütotoitainete, aminohapete ja rasvhapete poolest, kuid sisaldab ka vitamiine ja mineraale. Pole juhus, et peruulased nimetavad seda supertoiduks, kuid ženšenniga sarnase füsioloogilise mõju tõttu nimetatakse seda sageli Peruu ženšenniks.

Saadavus: Laos

18,90 €
Kogus:

Miks soovitame toodet BioTechUSA Maca?

  • looduslik taimeekstrakt

  • 30 päeva kogus

 

Lepidium meyenii või Maca

 

Maca on Peruus asuv looduslikult kasvav mugulataim, mis on rikas fütotoitainete, aminohapete ja rasvhapete poolest, kuid sisaldab ka vitamiine ja mineraale. Pole juhus, et peruulased nimetavad seda supertoiduks, kuid ženšenniga sarnase füsioloogilise mõju tõttu nimetatakse seda sageli Peruu ženšenniks. Selle rakendamine pärineb pikka aega tagasi, näiteks tarbisid inkade sõdalased seda regulaarselt enne lahingut, et suurendada nende tugevust ja sitkust. Seda ei kasutatud mitte ainult sellistel juhtudel, vaid inimesed kasutasid seda ka mitmesuguste kuivatatud jahvatatud roogade valmistamiseks.

 

Naturaalne supertoit, kapseldatud

 

Tänu kapsli vormile on BioTechUSA Maca'i lihtne kasutada ja päeva jooksul kõikjale kaasa võtta. Pakend sisaldab kapsleid 30 päeva jooksul, nii et isegi igapäevane kasutamine kuu aja jooksul on hõlpsasti teostatav.

  • peamiselt meestele

 

Mida sisaldab BioTechUSA Maca?

Üks portsjon (2 megakapslit):

  • 1500 mg Maca juureekstrakti

 

Nagu kõik muud BioTechUSA tooted, sisaldab Maca ohutuid, hoolikalt valitud koostisosi.

Kasutamisjuhend

Võtke 2 kapslit päevas koos klaasi veega. Ärge ületage soovitatud päevadoosi!

Koostis

maca

 

INGREDIENTS:

 

Maca extract 62.8% [Maca (Lepidiummeyenii) root extract, maltodextrin], bulking agent (calcium phosphates), capsuleshell [gelatine, glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidityregulator (ammonium hydroxide), acidity regulator (potassium hydroxide)],anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide).

 

Made in aplant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide andnuts containing foods.

 

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review