tk - 0,00 €

Scitec Testo Punch 120caps

TESTO PUNCH pakub täieliku kuuajalise tsükli!

Saadavus: Laos

31,50 €
Kogus:

brandon

BRANDON CURRY
IFBB Pro, 2017 Ferrigno Legacy 1st place,
2017 Arnold Classic Australia 1st place
Team Scitec
 

TESTO PUNCH on ülimalt tõhus testosterooni, östrogeeni ja libiido optimeerimise tugimaatriks  12 hoolikalt valitud tugeva koostisosaga! Lisaks DAA-le (D-asparagiinhape) ja taimsetele koostisainetele - sealhulgas Macale - pakutakse olulisi vitamiine ja mineraale! Macat on traditsiooniliselt kasutatud afrodisaakimina, see on legendaarne seksuaalsust suurendav juur. Testofen on fenugreek'i ekstrakt. Fenugreek on tuntud, mitmekülgne ürt, mis sisaldab üle 100 fütokeemilise koostisosa, sealhulgas furostanool, saponiinid ja steroidilised saponiinid. Kuigi fenugreekil on mitmeid omadusi, on tõestatud, et testofeen suurendab seksuaalset soovi ja aitab säilitada seksuaaltervist ja lihasmassi.

TESTO PUNCH sisaldab boori; ja flavonoidkvetsetsiini, mis aitavad tõkestada testosterooni muutmist östrogeeniks. Lignaanid aitavad vähendada suguhormooni siduva globuliini (SHBG) sidumist testosterooniga ja see aitab tagada vaba testosterooni aktiivse vormi. Seda ekstrakti on kõige parem kasutada koos Saw Palmettoga. Vitamiin B5 aitab kaasa steroidhormoonide, D-vitamiini ja mõnede neurotransmitterite normaalsele sünteesile ja metabolismile. Vitamiin B6 aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust ja vähendab väsimust ja kurnatust. D-vitamiin aitab säilitada normaalset lihaste funktsiooni ja mängib rolli raku jagunemise protsessis. Tsink soodustab normaalset viljakust ja paljunemist ning veres normaalse testosterooni taseme säilitamist.

TESTO PUNCH pakub täieliku kuuajalise tsükli!

Kasutamisjuhend Võta 2 kapslit koos hommikusöögiga ja 2 kapslit koos õhtusöögiga
Koostis

bodyvision.ee

INGREDIENTS: D-Aspartic Acid, Bovine Gelatine, Urtica dioica (Leaf) 10:1 extract, Avena sativa (Seed) 5:1 extract (oat), Lepidium meyenii (Root) powder, Quercetin extracted from Sophora japonica bud (84%), Serenoa repens (Fruit) 12:1 extract, Testofen® Trigonella foenum-graecum (Seed) extract (50% Fenuside™), Anti-caking agent (Magnesium stearate), Boric acid, Zinc sulfate monohydrate, Color (Titanium Dioxide), Cholecalciferol, Calcium D-Pantothenate, Pyridoxine HCl.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review