TOOTED
tk - 0,00 €

ICONFIT Chromium 90caps


Kroom on elutähtis mineraal, mis aitab kaasa süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetusele, tagades toitainete tõhusa kasutamise. Kroom aitab ka reguleerida veresuhkru taset, soodustades püsivat energiataset kogu päeva jooksul. Hoolikalt valmistatud kapslid sisaldavad 200 µg esmaklassilist kroomi, mis on pakendatud kvaliteetsetesse klaaspurkidesse.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Kroom on elutähtis mineraal, mis mängib suurt rolli süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetuses, tagades oluliste toitainete tõhusa kasutamise teie organismis.

Stabiilse veresuhkru taseme säilitamine on võtmetähtsusega, et tunneksid end energilisena terve päeva vältel. Meie kroomi toidulisand aitab seda eesmärki saavutada, aidates reguleerida veresuhkru taset, vältides kiiret langust pärast sööki ja soodustades ühtlasemat energiataset.

Meie toidulisandid on valmistatud ülima hoolikusega, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga taimseid kapsleid, tagades nii ohutuse kui ka tõhususe. Pakendatud kvaliteetsesse klaaspurki, et tagada puhtus ja tõhusus, sisaldab iga annus 200 µg esmaklassilist kroomi, mis on kapseldatud optimaalseks imendumiseks.

  • Tasakaalustab veresuhkrut ja vähendab magusaisu: Kroom aitab kehas teha glükoosi töötlemiseks vajalikke aineid. Koostöös insuliiniga hoiab see veresuhkru stabiilsena ja vähendab magusaisu.
  • Toetab makrotoitainete ainevahetust: Kroom suurendab insuliini aktiivsust, aidates süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetust, et tagada püsiv energia.
  • Kvaliteetsed, ohutud koostisosad: Iga kapsel sisaldab 200 µg esmaklassilist kroomi ning on valmistatud tipptasemel tootmistingimustes.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 kapsel päevas koos veega! Üks purk kestab 90 päeva.

HOIATUSED: Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine koos tervisliku eluviisiga. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 90 taimset kapslit, netokaal 54 g.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: Riisijahu, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan), kroomipikolinaat.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review