tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin B12 Methylcobalamin 200tabs


OstroVit Vitamiin B12 Metüülkobalamiin on kvaliteetne toidulisand, mis on B-vitamiini allikas parimal kujul - metüülkobalamiin. See on kergesti neelatavate tablettidena saadaval olev preparaat, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist väärtusliku mikroelemendiga täiendada.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

OstroVit B12-vitamiin Metüülkobalamiin – hästi imenduva vitamiini B12 allikas. See on metallorgaaniline aine, milles on sidemed metalliioonide (antud juhul koobalti) ning erinevate molekulide ja anioonide vahel.

Vitamiini B12 leidub loomulikult loomsetes toodetes. Ühendit leidub lihas, piimas ja piimatoodetes, aga ka kalas ja mereandides. Ainega on rikastatud ka mõningaid vegantooteid, nagu taimsed joogid ja hommikusöögihelbed, et tagada selle ühendi piisav varu inimestele, kes piiravad või elimineerivad loomseid saadusi, mis on väärtusliku mikroelemendi loomulik allikas. , oma igapäevasest toidust.

Vitamiin B12 on saadaval erinevates vormides, mis erinevad imendumisastme ja omastatavuse poolest. OstroViti preparaadis kasutati metüülkobalamiini – ühendit, mida iseloomustab kõrge biosaadavus ja mis on organismis kergesti omastatav. See on aktiivne vorm, mis varustab keha ka metüülrühmadega, tänu millele on see eriti soovitatav inimestele, kellel on metülatsiooniprotsessidega seotud häired. Metüülkobalamiin imendub kiiresti ja püsib kudedes kauem ning lisaks ei sisalda kahjulikku tsüaniidi. Seega on toidulisand OstroVit väärtuslik täiendus igapäevasele toidulauale, mis tagab kõrgeima kvaliteediga mikrotoitainete pakkumise.

Omadused:

  • Aitab kaasa normaalse energiavahetuse säilitamisele 
  • Aitab kaasa närvi- ja immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele
  • Toetab optimaalse homotsüsteiini metabolismi säilitamist
  • Aitab säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • Toetab punaste vereliblede nõuetekohast tootmist
  • Mängib rolli rakkude jagunemise protsessis.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1/4 tabletti) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 800

Serving size: 1/4 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; methylcobalamin (vitamin B12).

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review