tk - 0,00 €

OstroVit VITA&MINERALS Sport 60caps


OstroVit Vita&Minerals Sport on terviklik toidulisand, mis sisaldab väärtuslikke vitamiine ja mineraalaineid ning aminohappeid ja taimeekstrakte. See on kergesti neelatavate kapslite kujul preparaat, mis on loodud sportlastele ja aktiivse elustiiliga inimestele.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

OstroVit Vita&Minerals Sport – väärtuslike koostisosade põhjalik allikas

Vitamiinid on eksogeensed ained, mis tuleb süsteemi toiduga varustada, kuna keha ei ole võimeline neid ise tootma. Need on ühendid, mis ei täida toitumis- ega energiafunktsioone, kuid on sellegipoolest vajalikud organismi nõuetekohaseks toimimiseks.

Mineraalid on rühm toitumiselemente, mida inimkeha ei sünteesi ja mida tuleb süsteemi varustada väljastpoolt, igapäevase toidu ja/või toidulisanditega. Need on ühendid, mis ei ole energiaallikad, kuid on vajalikud organismi nõuetekohaseks toimimiseks. OstroViti valmistamisel kasutatavad mineraalid on ühendite orgaanilised vormid, mis eristuvad nende kõrge biosaadavuse poolest, mis mõjutab positiivselt toidulisandi imendumist ja kvaliteeti.

OstroVit Vita&Minerals Sportist leiate ka selliseid ühendeid nagu:

N-atsetüül-L-tsüsteiini NAC  - tsüsteiini derivaat, mis on glutatiooni tootmise substraat.

Nõgeselehtede ekstrakt – nõgese perekonda kuuluva üheaastase taime ekstrakt, mida eristab rikkalikult väärtuslikke koostisosi.

Rohelise tee lehtede ekstrakt - Hiina teelehtede ekstrakt perekonnast Camellia sinensis, mida tootmisel töödeldakse ainult auruga ja kuivatatakse, mis mõjutab positiivselt väärtuslike ainete säilimist. toitained taimede struktuurides.

Ashwagandha juure ekstrakt – ekstrakt Solanaceae perekonda kuuluva taime juurtest, mida tuntakse ka kui loid vitaaniat või India ženšenni.

Alfa-lipoehape ALA – looduslikult esinev ühend, mis sarnaneb keemiliselt B-vitamiinidega ja mida peetakse vitamiinitaoliseks aineks.

Musta pipra puuviljaekstrakt – ekstrakt pipra perekonda kuuluva taime viljadest.

Saccharina japonica ekstrakt – KELP – pruunvetika ekstrakt, mis on looduslik joodiallikas.

OstroVit Vita&Minerals Sport preparaadis kasutatavad taimeekstraktid on standarditud väärtuslike toimeainete sisalduse osas, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja tagab väärtuslike ühendite suure pakkumise igas portsjonis. toode.

OstroVit Vita&Minerals Sportis sisalduvate koostisosade omadused:

A-vitamiin aitab kaasa keha normaalsele toimimisele. immuunsüsteemile, samas kui tiamiin aitab säilitada õiget energiavahetust, samas kui niatsiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Biotiin aitab säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja vitamiin B12 mängib rolli rakkude jagunemisel. C-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi nõuetekohast funktsiooni intensiivse treeningu ajal ja pärast seda, samas kui vitamiin D toetab lihaste õiget funktsiooni ja vitamiin E aitab kaitsta rakke oksüdatiivne stress. Magneesium aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu ja kaltsium toetab lihaste õiget funktsiooni. Omakorda kaalium aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja tsink aitab säilitada õiget makrotoitainete ainevahetust. Seleen aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja raud toetab hapniku õiget transporti kehas.

TÄHELEPANU! OstroVit MIN-MULTI 30 kapslites kasutatavate koostisosade (peamiselt seleen L-selenometioniini kujul) tõttu on tootel ärritav ebameeldiv lõhn.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel VIT-MULTI ja 1 kapsel MIN-MULTI) päevas pärast põhisööki.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients:

VIT-MULTI INGREDIENTS: L-ascorbic acid, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose), N-acetyl L-cysteine NAC, DL-alpha-tocopheryl acetate, nettle leaf extract, green tea leaf extract standardized on 50% of polyphenols, ashwagandha root extract standardized on 7.2% of withanolides, 1% of alkaloids and 0.25% of withaferin A, thiamine hydrochloride, riboflavin, cholecalciferol, calcium D-pantothenate, pyridoxalo 5'-phosphate P-5-P, nicotinic acid, alpha-lipoic acid ALA, retinyl acetate, black pepper fruit extract standardized on 95% of piperine, calcium L-methylfolate L-5-MTHF, D-biotin, methylcobalamin.

MIN-MULTI INGREDIENTS: Magnesium carbonate, calcium carbonate, potassium citrate, capsule shell (gelatin, purified water), zinc picolinate, manganese diglycinate, laminaria japonica extract standardized on 1% of iodine, L-selenomethionine, iron (II) diglycinate, copper diglycinate, chromium picolinate. Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review