tk - 0,00 €

OstroVit MgZB (ZMA) 90tabs


OstroVit MgZB on kvaliteetne toidulisand, mis koosneb kolmest inimorganismile vajalikust ühendist ehk magneesiumist, tsinkist ja vitamiinist B6 (pirodoksiin) . Toidulisand täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlastele.

Saadavus: Laos

4,90 €
Kogus:

Magneesium, tsink ja vitamiin B6 (MgZB)

Magneesium aitab lihaseid korralikult toimida ja säilitada elektrolüütide tasakaalu ning säilitada luude ja hammaste tervist. Magneesium ja vitamiin B6 aitavad säilitada õiget ainevahetust ja aitavad kaasa närvisüsteemi korrektsele toimimisele. Lisaks aitavad need komponendid kaasa väsimuse ja väsimuse vähendamisele ning aitavad säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.

Tsink leidub OstroVit MgZB aitab säilitada õige happe-aluse tasakaalu ja aitab säilitada terved juuksed, naha ja küüned. Lisaks aitab tsink kaasa rasvhapete ja A-vitamiini normaalse ainevahetuse säilitamisele. Tsink ja B6-vitamiin aitavad immuunsüsteemi korralikult toimida.

Vitamiin B6 aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile ja homotsüsteiini õige ainevahetuse säilitamisele. Vitamiin B6 aitab säilitada normaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust ning aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.

Toidulisand täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlastele. Toodet soovitatakse suurema pingutuse korral.

Eelised:

  • Toote komponendid aitavad luude tervist säilitada
  • Toetab anabolismi protsessi
  • Parandab treeningujärgset keha taastumist
  • Aitab vähendada väsimust ja kognitiivsete funktsioonide õiget toimimist
  • Mõjub positiivselt närvisüsteemile, pakub sügavat, taastavat und
Kasutamisjuhend

Võtke 3 tabletti päevas, enne magamaminekut.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent: microcrystalline cellulose; magnesium citrate (magnesium), bulking agent: starch; anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; zinc picolinate (zinc), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review