TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Triple Ginseng VEGE 90vcaps


OstroVit Triple Ginseng VEGE on vegan toidulisand, mis sisaldab viit erinevat taimeekstrakti: Siberi ženšenni juure ekstrakti ja ženšenni juure ekstrakti, samuti ashwagandha juure, guaraana seemne ekstrakti ja musta pipra puuviljaekstrakti. Tegemist on kergesti neelatavate kapslitena saadaoleva preparaadiga, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes hoolib oma igapäevase toiduvaliku täiendamisest väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

10,90 €
Kogus:

OstroVit Triple Ginseng – taimede loomulik jõud

Siberi ženšenni juure ekstrakt – ekstrakt eleutherococcus perekonda kuuluvast taimest, mis looduslikult esineb Siberis ja Kirde-Hiinas. Peamine Siberi ženšennis leiduv aine on eleuterosiidid, mille sisaldus on standardiseeritud tootes kasutatava taime ekstraktis.

Ekstrakt ženšennijuurest, mis on Araliaceae perekonda kuuluv taim. See on tooraine, mida leidub looduslikult peamiselt Hiina ja Korea piirkondades. Tegemist on väärtuslike ainete hulgaga ning taimest ekstraheeritavatest olulisematest ühenditest on ginsenosiidid, mille sisaldus on tootes kasutatav taimeekstrakt standarditud.

Ashwagandha juure ekstrakt – ekstrakt Solanaceae perekonda kuuluva taime juurtest, mida tuntakse ka kui loid vitaania või India ženšenn. Värsket ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne aroom ja väärtuslike ainete rohkus - see on eelkõige withanoliidide, alkaloidide ja withaferiin A allikas, mille sisaldust standardib preparaadis kasutatud taime ekstrakt.

Guaraana seemne ekstrakt – seemneekstrakt Amazonase metsast pärit troopilise taime seemnetest, mida leidub kõige sagedamini Venezuelas ja Brasiilia põhjaosas. See on puitunud liaanidega ronimispõõsas, mis võib ulatuda kuni 12 meetri kõrgusele. Guaraana on populaarne eelkõige kõrge kofeiinisisalduse tõttu – taime seemned sisaldavad rohkem väärtuslikku koostisosa kui kohv, tee või yerba mate.

Musta pipra viljade ekstrakt - pipra perekonda kuuluva taime viljade ekstrakt, mis on standardiseeritud 95% piperiini ehk orgaanilise keemilise ühendi sisaldusega, mis on alkaloid, mida leidub musta pipra viljade pealmises kihis.

Toidulisandis kasutatavate taimeekstraktide standardiseerimine mõjutab positiivselt toote kvaliteeti ja tagab väärtuslike ühendite kõrge varu igas preparaadi portsjonis.

Toidulisand on saadaval spetsiaalsete kapslite kujul, mis ei sisalda zoonootilisi koostisosi, seega saavad neid kasutada vegandieedil olevad inimesed.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Siberian ginseng root extract - 1.2% of eleutherosides, guarana seed extract - 22% of caffeine, ashwagandha root extract - indian ginseng - 7.2% of withanolides, 1% of alkaloids, 0.25% of withaferin A, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose), panax ginseng root extract - 20% of ginsenosides, black pepper fruits extract - 95% of piperine.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review